Zobacz wątek - disclock z alarmem i łańcuch
NAS Analytics TAG

disclock z alarmem i łańcuch

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

disclock z alarmem i łańcuch

Postprzez lagiboy » 26/5/2014, 20:11

szukałem jakiegoś porządnego zabezpieczenia dla motocykla i pomyślałem, że kupię sobie dobry disclock z alarmem na przód i do tego łańcuch oraz mały disclock na tył. Wiem, że jak będą chcieli zawinąć moto to i tak zawiną ale może po samych wstępnych oględzinach przejdzie im ochota. zacząłem wiec poszukiwania i ręce mi opadły jak znalazłem to.
https://www.youtube.com/watch?v=VC3hFr8p2ck&feature=youtu.be (otwórz link)
teraz zastanawiam się czy warto kupować łańcuch za 1500 zł jak koleś pokonuje go poniżej minuty. nic potem nie stoi na przeszkodzie, żeby moto wrzucić do vana. dlatego nie wiem czy warto inwestować w mega łańcuch. możecie się podzielić swoim wyposażeniem antykradzieżowym? coś i tak muszę wybrać, bo jakiś wyjec by mi się przydał na ciekawskich co mają lepkie rączki. no i co z tym łańcuchem? Najpopularniejsze u mnie są oxford screamer. Ale z racji tego że to Anglia może warto kupić coś co jest w Anglii egzotyczne? i jak długo ten alarm śmiga? co ile trzeba wymieniać baterie?
lagiboy
Moderator

Powrót do Akcesoria motocyklowe