Zobacz wątek - Pomoc przy pracy licencjackiej

Pomoc przy pracy licencjackiej

O wszystkim
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Miczab, leff

Pomoc przy pracy licencjackiej

Postprzez Młody07 » 26/5/2014, 18:20

Hej, po pierwsze to witam wszystkich na tym zacnym forum, mimo że byłem już tu daaaawno temu pod nickiem Kamita07, albo Kami077, czy coś w tym stylu, ale oczywiście zapomniałem hasła i maila jakiego podawałem, ale nie ważne, do rzeczy ;) Zakładam ten temat ponieważ potrzebuje nie wielkiej pomocy przy pisaniu licencjatu. Temat mojej pracy brzmi "Motyw dekoracyjny motocykla, jako przejaw tożsamości właściciela". W związku z nim poszukuje kilku właścicieli i ich przerobionych maszyn :) Praca ma się opierać na wywiadzie badawczym, który ma wykazać, czy przeróbki motocykla (tzw. dekoracje) są związane z tożsamością właściciela, czy niekoniecznie. Będę potrzebował odpowiedzi na kilka pytań, które zadam, zainteresowanym tematem oraz kilku fotek swojego motocykla. Myślę, że udział swojej maszyny w pracy naukowej to coś całkiem fajnego, a mi bardzo pomoże. Tak więc bardzo proszę Was o pomoc, ogólnie moto, które by mnie interesowało, to wiadomo wszelkiej maści customy, lub coś w stylu H-D Electry mocno przerobionej i pomalowanej, ale mogą być też sporty z ciekawymi "dekoracjami", przeróbkami, malowanie aerografem z różnymi wzorami bardzo mile widziane ;) Dzięki z góry i liczę na pomoc! :)
Młody07
Świeżak

Powrót do Hydepark