Zobacz wątek - Zawieszanie sie pływaków
NAS Analytics TAG

Zawieszanie sie pływaków

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Zawieszanie sie pływaków

Postprzez vardana » 24/5/2014, 20:42

Mam czterocylindrowego litra z 96r.
Oddałem dwa tygodnie temu moto do autoryzowanego serwisu na regulację gaźników (full opcja, 300zł) Od tamtej pory pływaki zawiesiły mi się 6-8 razy. Moto było w tym czasie w serwisie już 3 razy.(czasem pływaki odwieszą się same, a czasami pukam w nie gumowym młotkiem (tzn w całe gaźniki, żeby się odwiesiły, bo walą tak że benzyna stoi nad przepustnicą, a wylewa się przez przelew tak że przez 50km zgubiłem cały bak.
Jak reklamuje, to jest raczej b. kulturanie i honorowo, więc nie robię żadnych awantur, ale do cholery przez poprzedni miesiąc i 4tys km pływak nigdy mi się nie zawiesił a sprawa stała się dopiero po regulacji w serwisie. Na razie Panowie poprawiają po sobie i są mili, ale kurna ja nie mogę nigdzie spokojnie pojechać. Co mogli schrzanić ? Pomieszali pływaki z komorami ? Nie znam się na gaźnikach na tyle, by to samemu poprawić.
DziÅ› mi siÄ™ kurna chyba lewy but od benzyny rozklei...

Macie jakieś sugestie ? (oprócz tego by oddać moto do kogoś innego, bo to zbyt proste... (!!!!)

Pozdro.
Yamaha FZR 1000
vardana
Świeżak
 
Posty: 113
Dołączył(a): 31/3/2014, 20:32
Lokalizacja: Warszawa - bielany


Postprzez henio12323 » 24/5/2014, 22:17

zobacz ile kosztowały by zestawy naprawcze, na larssonie powinny być, chodzi o zestawy zaworków iglicowych wraz z gniazdami. tam jedynie co się może zawiesić, to albo na ośce sie przycina - ale szczerze mówiac jeszcze tak zasyfionego gaźnika nie widziałem żeby cięzko pracował, albo i tutaj częsciej, zacina się sam zaworek w gnieździe, lub opcja 3 - to sie nic nie przycina tylko po prostu zaworki juz nie trzymają sie i przepuszczają, może gniazda były zaśniedziałe i zaworki wyrobiły sobie sniedź i nie puszczały... a potem oni może w ultradzwiekach to przemyli, rozpuscili jakis syf i teraz leją :D taka moja luźna teoria :D
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê