Zobacz wątek - Drugi motocykl naked/plastik

Drugi motocykl naked/plastik

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

Drugi motocykl naked/plastik

Postprzez Pifko » 24/5/2014, 09:03

Witam serdecznie wszystkich użytkowników :)

Jestem nowy na tym forum i mam nadzieję, że mój pierwszy post nie wzbudzi jakiejś totalnej fali hejtu, więc proszę o wyrozumiałość. Mam 23 lata, w przyszłe wakacje biorę się za prawko A, ale już dziś chciałem zasięgnąć waszej opinii w sprawie sprzętu. Wcześniej śmigałem sobie na CBR125R, miało to cudeńko jakieś 15KM mocy, zrobiłem na niej jakieś 10tys. kilometrów, w tym czasie człowiek nieco łyknął doświadczeń, i motocyklowego bakcyla. Przejeździłem 4 sezony, i od tamtej pory mam trochę czasu przerwy w jeździe ponieważ rozkraczyła mi się, a i ja nie miałem dużo czasu na jazdę (wiadomo, matura, studia itd.). Mam 177cm wzrostu, waga około 80 kilogramów. Od razu zaznaczam, że raczej do motocykli używanych jestem niekoniecznie dobrze nastawiony, więc interesować mnie będą nowe maszyny. Budżet? Absolutne maksimum to 34 tysiące złotych. Tak jak pisałem wcześniej - jeszcze długa droga przede mną, jeśli chodzi o zebranie takiej kasy (chociaż mam już jedną trzecią zaoszczędzoną), ale chciałbym was zapytać co sądzicie w tym temacie. To miałby być sprzęt, którym pośmigałbym spokojnie i po mieście i wybrałbym się w jakąś trasę-niekoniecznie jakoś bardzo daleką.

Jak na razie 2 opcje, które mnie najbardziej interesują to:
-CBR650F
-Yamaha MT-07 (jej starszej siostry MT-09 się troche boję będąc szczerym, po tym co o niej wypisują w internetach)
-Widziałem też fajną 2 letnią CBR600F (przebieg jakieś 8 tys.) za 20 klocków -jeśli już coś używanego to właśnie w takim wieku i z takim przebiegiem

Proszę o radę, i za wszystkie z góry dziękuję ;)
Pifko
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A