Zobacz wątek - 2t przerywa na wysokich, regulacja gaźnika?

2t przerywa na wysokich, regulacja gaźnika?

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

2t przerywa na wysokich, regulacja gaźnika?

Postprzez mly96 » 21/5/2014, 20:24

siemka, mam problem z moim suzuki, nie umiem dobrze wyregulować gaźnika, albo po odkręceniu manetki na full zaczyna mulić i gaśnie (przy stopniowym dodawaniu normalnie jedzie) albo w ogóle nie odpala.... Dzisiaj udało mi się w końcu znaleźć ustawienie tych blaszek, odpaliłem, rozgrzałem i jazda, zbiera się ładnie, do czasu, na wysokich obrotach jakoś dziwnie działa, jakby przerywał i ciągnął dalej, czego to może być przyczyna? Przez prawie cały zakres idzie ładnie, ale pod koniec, chyba jak powinien mieć rezo to zamiast jechać dalej to tak niby jedzie ale przerywa.
Regulowałem też skład mieszanki, najlepiej działa jak śrubka od powietrza jest wkręcona albo wykręcona na 0,5 obrotu, wcześniej było wykręcono koło dwóch i ładnie jechać, wydaje mi się, że to dalej wina tego paliwa, nie wiem czy za dużo czy za mało...
mly96
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa