Zobacz wątek - Dt 125R 99' Moduł i silniczek YPVS

Dt 125R 99' Moduł i silniczek YPVS

Enduro, Cross
_________

Moderatorzy: Walenty, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, henio12323, Beavis

Dt 125R 99' Moduł i silniczek YPVS

Postprzez kubik977 » 14/5/2014, 13:54

Witam jestem posiadaczem w/w sprzętu i do tej pory jeździłem na otwartym zaworze wydechowym lecz postanowiłem to zmienić :twisted:

Więc tak:

Mój silniczek YPVS wykonuje self testa po przekręceniu stacyjką (dodam, że akumulator podłączany był od innego moto na chwile, a mój akumulator wlasnie jedzie do mnie kurierem)

Kiedy odpale moto i pododaje gazu silniczek po prostu nie reaguje. Nie przekręca się, nie otwiera ani nie zamyka. Idą do niego: Kostka czteropinowa i jeden osobny przewód.
Powinien on dostawać sygnał od modułu na jakich obrotach znajduje się silnik ale najwidoczniej tego nie robi.

Drugi problem jest taki, że nawet nie wiem jaki mam moduł, bo nie ma on żadnych oznaczeń (na dole dam fotki wszystkiego)

Poza tym pod lampą znajduje się kostka (ja osobiście uważam, że jest to kostka odblokowująca lecz pewności nie mam)

Spotkał się ktoś z czymś takim? Zależy mi na tym żeby ten silniczek działał tak jak powinien.

Moduł:
Obrazek (otwórz link)

Silniczek i przewody:
Obrazek (otwórz link)

Kostka pod lampą:
Obrazek (otwórz link)
kubik977
Świeżak

Powrót do Offroad