Zobacz wątek - Skradziono cenny sprzęt strażacki i wyposażenie OSP

Reklama

NAS Analytics TAG

Skradziono cenny sprzęt strażacki i wyposażenie OSP

Baza skradzionych pojazdów i rzeczy
Ukradli Ci motocykl? Wyślij nam też wiadomość na https://www.facebook.com/skradzione.motocykle - opublikujemy na Facebooku i udostępnimy na głównym profilu Facebook/Scigacz_pl
_________

Skradziono cenny sprzęt strażacki i wyposażenie OSP

Postprzez PrimoGhost » 12/5/2014, 19:12

Jak w temacie.. w OSP, gdzie pracuje mój kolega w nocy z 7ego na 8 Maja dokonano kradzieży z włamaniem. Złodzieje poza nowym, profesjonalnym ( nigdy jeszcze nie użytym w akcji ) sprzętem strażackim służącym m.in do rozcinania rozbitych pojazdów skradli nawet specjalne listwy sterujące włączaniem i regulacją sygnałów świetlnych / dźwiękowych zamontowanych w pojazdach. Innymi słowy.- strażacy z tej OSP nie mogą nawet włączyć syren jadąc do akcji. Złodzieje przywłaszczyli również torby MED-BAG z solidnym wyposażeniem służącym do udzielania pierwszej pomocy.
Kradzież niezwykle bulwersująca i wstrząsająca zważywszy również na fakt, że w rękach przeciętnego człowieka ten sprzęt jest bezużyteczny i pozbawiony wartości materialnej. Poza "grubszym" sprzętem zginęły również prostsze, niezwykle potrzebne strażakom przedmioty, których konstrukcja, a raczej materiał z którego zostały wykonane może ( aż się wierzyć nie chce... ) sugerować, iż zabrano je w celu sprzedaży w skupie złomu... Zależy mi na nagłośnieniu całej sprawy. Większe media milczą, pomimo sygnałów a wierzę, że świadomość ludzi, iż doszło do takiej kradzieży może pomóc w ujęciu sprawców i surowym ukaraniu ich.
Dziękuję i pozdrawiam również w imieniu strażaków z OSP Osiek. ( woj. małopolskie)

Załączam również link do jedynego ważniejszego serwisu informacyjnego, który opublikował w/w akcję.

http://www.tvp.info/15129264/ukradli-st ... 100-tys-zl
Obrazek
<b>ZxR 636 2006</b>
Avatar użytkownika
PrimoGhost
Stały bywalec
 
Posty: 1148
Dołączył(a): 21/11/2010, 20:07
Lokalizacja: z DW-957Powrót do Skradziono / zgubionoKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
na gr