Zobacz wątek - Terminarz testów
NAS Analytics TAG

Terminarz testów

Forum widoczne tylko dla członków ekipy Scigacz.pl
_________

Terminarz testów

Postprzez Terror » 21/6/2006, 12:11

Tak sobie siedzę i piszę i pomyslałem, ze skoro Rocket vs. Intruder pokaża się już w czwartek, to kiedy pojawi się kolejny test? Może to też warto zaplanować i w sezonie nie wypuszczać wszystkiego, a poczekać do czasu, gdy już Biednoślad nie będzie miał takiego kontentu i wypuścić np. w grudniu? Tak przecież robią profesjonalne redakcje. Trzaskają testy przez cały sezon a wypuszczają przez cały rok. Oczywiście nie mówię o redakcjach międzynarodowych, dla których wysłać człowieka w zimie na test motocykla na Karaiby to żaden kłopot.
Co o tym sÄ…dzicie?
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa


Postprzez Diana » 21/6/2006, 17:01

Wiesz co Terror i za to cie lubie ty jestes konkretny chłopak
Pomysł jest bardzo dobry wg mnie i profesjonalny
tylko mogą być problemy z wpojeniem go w życie naszej redakcji
Tzn, wydaje mi sie że po trosze brakuje nam "rąk do pracy"
ale coż wyzwania kształtują ludzi i może coś z tego wyjdzie :mrgreen:
Only God can judge me
Avatar użytkownika
Diana
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 1/9/2005, 16:03
Lokalizacja: Augustów / Warszawa


Postprzez Richie » 21/6/2006, 18:44

wlasnie przedwczoraj z tomkiem w nocy na gg o tym juz rozmawialismy, ze tak trzeba jak mowicie robic :) bo dawanie testu co tydzien nic nam nie daje na to wyglada, mozna je dawac rownie dobrze rzadziej, mimo, ze juz mamy je nakrecone, dlatego juz teraz burgman zrobiony, ale lezy i odczekuje na publikacje :)
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez balth » 29/6/2006, 15:26

Richie napisał(a):[..]
mozna je dawac rownie dobrze rzadziej, mimo, ze juz mamy je nakrecone, dlatego juz teraz burgman zrobiony, ale lezy i odczekuje na publikacje :)


IMHO istotnie, bezsensu jest wpychać testy tak często. tematów trochę jest a widomo że testy trwają tyle ile sezon. więc krótka piła - robić i na półkę.
balth

XJR1300 (głównie)
balth
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 25/8/2005, 06:07
Lokalizacja: DC

Postprzez Thrillco » 1/7/2006, 09:47

raz na miech wystarczy-tylko wypasione serwisy z budżetem jak z F1 walą częściej a i to nie wszystkie. Też już o tym pogadałem ciut z Lovtzą, z racji zbliżającego się mojego urlopu. Poza tym nie widze sensu częściej dawać testów, bo i tak materiału do pisania jest czasem tyle, że połowę musze pominąć (tę najmniej istotną) bo nie wyróbki i tak mam czasem. teraz już mam tyle, że na wakacje wystarczy....a gdzie testy?:D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Diana » 11/7/2006, 18:34

Mam pytanie odnośnie tego czy i kiedy ukaże się test tego ogromnego skutera na którym Tomek schodzil na kolanko? :lol:
Only God can judge me
Avatar użytkownika
Diana
Świeżak
 
Posty: 112
Dołączył(a): 1/9/2005, 16:03
Lokalizacja: Augustów / Warszawa



Powrót do Prywatne forum redakcji Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê