Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Posiadacze prawa jazdy kat. B będą...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Posiadacze prawa jazdy kat. B będą...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 27/5/2014, 20:50

Komentatorzy napisał(a):I teraz jadąc na moto trzeba będzie rozglądać się już nie tylko za blondynkami i dziadkami wyjeżdżającymi z podporządkowanych czy manewrujących ni z gruchy bez kierunków i rozglądnięcia ale też za tymi i innymi ewenementami przeciskającymi się 125cc skuterami... super... Wzrost liczby wypadków +50% GRATULUJEMY<br><hr>zenek_bb<br>
Komentatorzy napisał(a):tak samo mozemy powiedziec o Tobie kolego jednoslady lacza a nie dziela nie wazne czym ale jak pozdro<br><hr>suzi<br>
No niestety ostatnio jechałem i w ostatniej chwili jakiś "mądry" kierowca skręcił mi prosto pod koło nie jechałem szybko bo deszcz i ślisko...<br><hr>jazum
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/6/2014, 20:25

Nie rozumie, jeśli ktoś przesiada się z rowera na motorower, ze motorowera na skuter a z skutera na motocykl o pojemności 125ccm to niema problemu z prowadzeniem motocykla, oczywiście jeśli ktoś ma olej w głowie.<br><hr>PIS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/6/2014, 10:05

Komentatorzy napisał(a):I teraz jadąc na moto trzeba będzie rozglądać się już nie tylko za blondynkami i dziadkami wyjeżdżającymi z podporządkowanych czy manewrujących ni z gruchy bez kierunków i rozglądnięcia ale też za tymi i innymi ewenementami przeciskającymi się 125cc skuterami... super... Wzrost liczby wypadków +50% GRATULUJEMY<br><hr>zenek_bb<br>
BARDZO DOBRZE, że jest wprowadzona to zmiana i dziwi mnie te nastawienie negatywne. Auta też nie zawsze włączają kierunki, za to są mandaty przecież i tyle, jakiś argument ni z gruchy ni z pietruchy<br><hr>Zby
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/6/2014, 14:24

Komentatorzy napisał(a):I teraz jadąc na moto trzeba będzie rozglądać się już nie tylko za blondynkami i dziadkami wyjeżdżającymi z podporządkowanych czy manewrujących ni z gruchy bez kierunków i rozglądnięcia ale też za tymi i innymi ewenementami przeciskającymi się 125cc skuterami... super... Wzrost liczby wypadków +50% GRATULUJEMY<br><hr>zenek_bb<br>
To ty jesteś zagrożeniem w ruchu drogowym ! Oglądać się za blondynkami Spójrz czasem w lusterko bo motocyklista jest tak samo kierującym i obejmuje go ten sam kodeks co ciebie! powiedz mi lepiej kto powoduje tyle potrąceń na pasach (zapewne ten kto prowadzi i ogląda się za blondynkami ) Ja jestem kierowcą i prowadzę i jedno i drugie. lecz wole motor i to jest rozwiązanie dobre lecz dla ludzi a nie wariatów! Jestem z wami lewa w górę !<br><hr>Honda nx 650
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości




na górê