Zobacz wątek - Kawasaki GPZ500, dobry wybór na 500setkę?

Kawasaki GPZ500, dobry wybór na 500setkę?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

Kawasaki GPZ500, dobry wybór na 500setkę?

Postprzez Dwu śladek » 8/5/2014, 20:38

Witam.
Mam mały delemacik w związku z zakupem nowego motora.
Jakie jest moje doświadczenie? przez 2 lata byłem szczęśliwym posiadaczem zipp shocka 50 ( chinol ale nie narzekałem na awaryjność jak i przyśpieszenie), no ale przyszedł czas na coś większego.
Wiek w tym roku kończone 19lal, wzrost 175 waga jakieś 70kg.
Motocykl jest mi potrzebny do codziennej jazdy, ale również na dalsze wypady.
Bardzo lubię motyw sportowego motocykla, tzw "ścigacza" i takowy sprzęcik mnie interesuje.
Co do budżetu nie jest on wielki, na wszystko pracowałem sam także rewelacji nie ma ale chciałbym za tą cenę kupić sprawny motocykl o pojemności 500cmm, a przeznaczyć na ten sprzęt mogę 5000tysięcy.
Oczywiście chciałbym również zwrócić uwagę na to, że przede wszystkim licze na dobrą i przyjemna jazdę, bezawaryjność (nie chcę kupić ładnego szmelcu, który ciągle będę musiał naprawiać). Motocykl na wygląd ścigacza, owszem ale również chciałbym przyjemnie dojechać z punktu A do punktu B. Moc nie jest czymś istotnym dla mnie, 120 to już wystarczająca prędkość.

Oglądałem różne motocykle o tej pojemności i przyznam się, że zaciekawił mnie ten motor Kawasaki GPZ500, link http://olx.pl/oferta/kawasaki-gpz-500s- ... d77e3e2f21.

Proszę znawców o opinie. Z góry serdecznie dziękuje, Lewa ;)
[/i]
Dwu śladek
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A