Zobacz wÄ…tek - Benzer shaft Duuuzo problemow
NAS Analytics TAG

Benzer shaft Duuuzo problemow

i inne małe pojemności
_________

Benzer shaft Duuuzo problemow

Postprzez Reccon » 3/5/2014, 15:38

Siemanko!
Otóż mam problem a raczej kilka.
1.W moim motorowerze ostatnio zaciął się gaz i nic nie moglem zrobić poza naciśnięciem sprzęgła i wyłączeniem silnika czym to mogło być spowodowane?
2.Jak jestem na 1 i zbijam na luz to dalej jedzie -.- jak zbije z 2 na luz to dopiero normalnie staje.
3.Po odpaleniu silnika jak się rozpędzam z 1 i próbuje wrzucić 2 to się blokuje i nie można muszę albo użyć całkiem dużo siły albo poczekać.
4.Jakiś płyn/olej? Cieknie i osadza się na amortyzatorach podejrzewam ze to hamulcowy bo jak cisnę przedni hamulec to coś nie działa jak powinien.

Moto mam 1 sezon i na prawdę bardzo mało jeździłem, planuje go sprzedać i kupić sobie 125 Honde XL Varadero.(Zainteresowani na PW)


Dzięki za wszystko i liczę na odpowiedzi jak mogę temu zaradzić czy może oddać na gwarancje.
Reccon
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2/5/2014, 21:39


Postprzez jackal_pl » 3/5/2014, 17:05

Po to masz gwarancję, żeby z niej korzystać. Płyn na amortyzatorach to zapewne olej, który w nich jest. Poszły uszczelniacze - należało by to szybko zrobić.
Kłopot z blokującym się gazem może świadczyć albo o uszkodzeniu manetki albo o zatkaniu dyszy/uszkodzeniu iglicy.
Mogła również w jakiś magiczny sposób zablokować się sprężyna przepustnicy.
Co do skrzyni biegów - zauważyłem, iż każdy silnik fmb139 ma niby taką samą, ale inną, bo każda działa w nieco inny sposób - w jednych leciutko, w innych trzeba się siłować.
Ja osobiście walczyłbym o jak najwięcej remontów z gwarancji.
jackal_pl
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 9/3/2009, 19:55
Lokalizacja: Okolice Gliwic


Postprzez Reccon » 3/5/2014, 18:45

Ok dzięki za odpowiedź ;)
Reccon
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2/5/2014, 21:39



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê