Zobacz wątek - Jak sie pozbyc bandy rozwrzeszczonych mlodych gniewnych?
NAS Analytics TAG

Jak sie pozbyc bandy rozwrzeszczonych mlodych gniewnych?

O wszystkim
_________

Postprzez vardana » 4/5/2014, 23:46

Tyle kombinowania jakbyście mieli gazy bojowe do trzeciej wojny światowej stworzyć. Ja bym im tam po prostu zjełczałego moczu rozlał - nie budzi niczyich wątpliwości że to pijaki szczają po nocach, uzyskać dość prosto, a smród dzięki temu że znany jest bardziej odrażający niż gryząca w oczy chemia. :)

Ale że policja się przyczyniła do czegoś dobrego... Łomatko! :)
Yamaha FZR 1000
vardana
Świeżak
 
Posty: 113
Dołączył(a): 31/3/2014, 20:32
Lokalizacja: Warszawa - bielany


Postprzez miki1406 » 5/5/2014, 13:32

Ja bym wypożyczył zestaw do Paintball'a i wpakował w ekipe cały zestaw z markera, potem bym powiedział, że mi się adres pomylił.... I tak codziennie ;)
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice


Postprzez lagiboy » 5/5/2014, 13:46

ze studiów pamiętam takie oleiste śmierdzidło, beta merkaptoetanol i temed, ten pierwszy był mega śmierdziel, nawet na butelce miał śmierdziel napisane, szło się zrzygać ten drugi w porównaniu z pierwszym był słabszy ale też walił fest, trzymaliśmy go w małych eppkach o pojemności 1,5ml a i tak jak się otwierało to ludzie wychodzili z labu. :) ale zakładam że jako odczynniki do syntezy i analizy będą drogie. dlatego poprosić kolegę ze studiów który ma dostęp o odrobinkę - wystarczy.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez vardana » 5/5/2014, 16:43

Weź pod uwagę że to wygląda na główne wejście do budynku. Jak później ludzie do domu wrócą ? :))
Yamaha FZR 1000
vardana
Świeżak
 
Posty: 113
Dołączył(a): 31/3/2014, 20:32
Lokalizacja: Warszawa - bielany

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości




na gr