Zobacz wątek - Szatnie dla motocyklistów
NAS Analytics TAG

Szatnie dla motocyklistów

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Szatnie dla motocyklistów

Postprzez Arek74 » 2/5/2014, 06:42

Witam Wszystkich. jestem tu Nowy i od niecałego roku latam na vfr750 RC24. Chciałbym zaproponować na masowych imprezach jak Dni Miast czy imprezy okolicznościowe jak festyny szatnie dla Motocyklistów. Jest ciepło a odpowiednia odzież to bezpieczeństwo dla Nas i wartościowe rzeczy jak kask czy kurtka. Usiąść nie ma gdzie a co dopiero położyć kask. Na każdej takiej imprezie jest już sporo motocykli co cieszy jak zauważyłem innych bywalców imprez którzy ochoczo oglądaja motocykle jak np. ojcowie z synami czy młodzieńcy ze swymi dziewczynami. Ustwienie namiotu i postawienie szatniarza to żaden kłopot,koszt utrzymania pracownika na pewno się zwróci a dać z 10zł za numerek do szatni i zostawić swoje rzeczy w bezpiecznym miejscu mam nadzieje znajdzie wielu zwolenników.Kufer miesci tylko jeden kask a jak jadę z żoną to już problem. Na pewno w niemal każdej grupie organizatorów takich imprez jest jakiś motocyklista który chętnie się zajmie tym tematem a dopisek w programie,,szatnia dla motocyklistów na kurtkę i kask'' na pewno przyciągnie sporo chętnych.Ja sam chetnie poruszę ten temat w moim starostwie i okolicy. Proszę o rozpowszechnienie akcji.
Arek
Avatar użytkownika
Arek74
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/5/2014, 06:13
Lokalizacja: Międzychód


Postprzez zmorad » 2/5/2014, 07:48

Dobry pomysł, dycha wydaje się dość wygórowana, ale naprawdę dobry pomysł, i na niektórych imprezach pewnie się sprawdzi. Zasugerowałbym, żeby taką szatnię zorganizować w np. więcej niż jednym miejscu, oraz, żeby była w dość znacznej odległości od środka imprezy, gdzie tłoku nie będzię. Wiadomo też, że na niektórych imprezach takie coś byłoby nie możliwe.
zmorad
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22/11/2009, 16:35


Szatnia dla motocyklistów

Postprzez Arek74 » 2/5/2014, 15:40

Dzięki za pierwsze poparcie. Zamieszczę to na podobnych forach.
Arek
Avatar użytkownika
Arek74
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/5/2014, 06:13
Lokalizacja: Międzychód



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê