Zobacz wątek - Drugi motocykl - plastik/turystyk
NAS Analytics TAG

Drugi motocykl - plastik/turystyk

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Drugi motocykl - plastik/turystyk

Postprzez me.how » 1/5/2014, 15:18

Witam,

Po 3 sezonach przyszła pora na zmianę sprzętu :) Przy kupnie pierwszego sugerowałem się opiniami forumowiczów stąd prośba o pomoc przy wyborze kolejnego :)

- ~ 10 000 km Kawasaki ER6n + kilkadziesiąt km m.in. na Suzuki Bandit 650
- 25lat, 78kg, 180cm
- Jazda na co dzień + jakiś wypad ze znajomymi. Od czasu do czasu dłuższa trasa - rzadko, wszystko raczej bez pasażera.
- 3-5tys km na sezon
- komplet ciuchów mam, na sprzęt 18-20tys (zależy za ile uda sprzedać mi się obecne moto :) )
- ile będzie trzeba
- sport + niektóre turystyki
- CBR 600, CBR 600RR, CBF 1000, GSX-F. Liczę natomiast na jakieś sugestie. Wizualnie podoba mi się też Yamaha XJ6 S, ale wydaje się trochę za słaba. Szukam sprzętu z pełnymi owiewkami najlepiej dość popularnego żeby nie szukać części w przypadku awarii + ABS.
Zastanawia mnie czy dłuższa podróż na CBR lub CBR RR (faworyci) nie jest męczarnią. Rozmawiałem ze znajomym śmigającym R6 i po 100km ma dość :)

pozdrawiam,
Me.how
me.how
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A