Zobacz wątek - Pierwszy raz i pierwsza "dłuższa" trasa.
NAS Analytics TAG

Pierwszy raz i pierwsza "dłuższa" trasa.

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Postprzez Marsjanin » 5/5/2014, 21:14

Piszesz w kwadratowym (takim --> [ ] ) nawiasie " quote="nick" ", po nawiasie wklepujesz cytat i zamykasz w kwadratowym nawiasie " /quote ". Quote z ang. cytować ;) Ewentualnie klikasz na pierwszą od lewej ikonkę przy edytowaniu postów.
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48


Postprzez baccari18 » 6/5/2014, 09:13

Dzieki :)
..
baccari18
Świeżak
 
Posty: 199
Dołączył(a): 14/9/2013, 09:58


Trasa Świerżaka

Postprzez dartan300 » 7/5/2014, 19:02

Nie wiem jak wy i całe to **** o trasach :-)

Odebrałem Gladiusa 650 w czwartek przed długim weekendem i w sobotę już poleciałem w rodzinne strony (480km do świdwina - zachodnipomorskie z Wawy). Podróż ok tylko trzy dni u mamusi trzymałem palce i dłoń prawą od rollgazu w kwaśnej wodzie bo nie funkcjonowała normalnie na drugi dzień po jeździe. Potem po trzech dniach do Łagowa Lubuskiego (160km) a tam impreza z kumplami. Po następnych trzech dniach (3 maja) 460 km A2 do Wawy w ciągu 6 godzin. Ręka już funkcjonuje ale trochę nadal napierdala :-)

To czego nauczyłem się przez te 1300 km jest nie do podważenia (latam teraz po Wawie bez stresu i kłopotów).

Myślę że dasz radę bez problemu i wyrobisz się w jeździe na przyszłość (uczy niestety albo stety tylko jazda, jazda i jeszcze raz jazda).

Pozdro

Grzesiek
Grzesiek
dartan300
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5/5/2014, 19:51
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez leff » 8/5/2014, 06:58

naucz sie trzymac kierownice a nie trzymac kierownicy - przestanie Cie reka bolec
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Poprzednia strona


Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr