Zobacz wątek - Dysza wolnych obrotów
Advertisement
NAS Analytics TAG

Dysza wolnych obrotów

i inne małe pojemności
_________

Dysza wolnych obrotów

Postprzez japollo16 » 15/4/2014, 18:19

Dysza wolnych obrotów cały czas się zatyka, kiedy ją przeczyszczę jest okey przez 30s aż sie nie zapcha znowu i tak w kółko. Przeczyściłem gaźnik sprężonym powietrzem i nadal nic cały czas sie zatyka. Skutki sa takie ze musze trzymać prawie full gaz i koło ledwie sie kręci. Macie jakieś pomysły??? Stało sie tak po wymianie dysz z 75 na 90, ale jak wsadziłem znowu 75 to sie nic nie zmieniło :/ Dodam że mam stożkowy filtr powietrza i dysze główną 90. (2t)
japollo16
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26/2/2014, 17:44


Postprzez MarSen » 15/4/2014, 19:39

Musisz tak: Wyczyścić filtr powietrza, przepchać przewody paliwowe i najlepiej założyć filtr paliwa. Jak po krótkim czasie będzie pełno syfu w filtrze to musisz wyjąć bak i go przeczyścić całego od środka. Przedmuchać czymś chyba najlepiej. Jak nie będzie syfu w filtrze paliwa to problem będzie z filtrem/gaźnikiem. Może filtr gdzieś bokiem zasysa jakiś syf albo coś w gaźniku Ci się rozsypuje i zatyka dyszę. Taka jest przynajmniej moja teoria.
Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
Avatar użytkownika
MarSen
Moderator
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 27/7/2013, 14:23
Lokalizacja: Rybnik


Postprzez japollo16 » 16/4/2014, 07:19

Dzięki wielkie, już kupiłem filtr paliwa i jak wrócę ze szkoły to zrobię jak mówisz :)
japollo16
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26/2/2014, 17:44



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê