Zobacz wątek - Honda CBR 900 RR street - UPDATE DUŻO ZDJĘĆ
NAS Analytics TAG

Honda CBR 900 RR street - UPDATE DUŻO ZDJĘĆ

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda CBR 900 RR street - UPDATE DUŻO ZDJĘĆ

Postprzez PiotrKRK » 14/4/2014, 08:48

Witam,

Tym razem piszÄ™ w imieniu kolegi,

Proszę o opinie, może ktoś zna to moto. Kolega jest w UK, będzie za tydzień, podoba mu się ta sztuka. Opis aukcji bardzo fajny, ciekawie wszystko wyjaśnione, chęć kontaktu sprzedającego z kupującym, gwarancja rozruchowa. Jeżeli wszystko było by ok, to mam jechać z kimś to oglądnąć i zarezerwować lub kupić, tak aby nikt mu tego nie zabrał z przed nosa.

30lat ok 100kg wagi - doświadczenie 4-6tyś, 500-600ccm moto nie wymienię bo sam nie pamiętam z racji tego że kolega mieszka w UK i nie wiem czym tam jeździł.

http://allegro.pl/honda-cbr-900-rr-stre ... 44911.html

EDIT :

Dostałem dużo zdjęć od sprzedawcy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
PiotrKRK
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8/4/2014, 07:59


Postprzez vardana » 15/4/2014, 07:59

Jeśli koleś mówi prawdę, to jest to na prawdę dobra oferta.
Ale... dopóki się go nie przypali ogniem/prądem itd to nie mamy pewności czy mówi prawdę :)
Trzeba jechać i obejrzeć. Oferta jest dobrze przygotowana, sprzedawca zgrywa uczciwego prostaczka który każdemu dobrze życzy i nigdy nikogo nie oszukał. I albo takim jest, albo jednak cwaniakuje. Jak w każdym pytaniu o moto trzeba tu wróżki albo kolegów z Krakowa. Natomiast jeśli chodzi o stopień doinwestowania w moto, i zakładając, że rzeczywiście jest w nim wymienione to co opisał, to oferta jest ciekawa.

Pytanie jeszcze tylko czy tłumik mimo że fajny mieści się w normach, i czy jednak moto nie było walone kilka lat temu skoro ktoś pokusił się o wymianę tylu elementów nadwozia.

Ja bym kupił, pieniądze nie są kosmiczne, a do jasnej-ciasnej coś trzeba kupować, a nie się tylko zastanawiać i zastanawiać. Rynek musi się kręcić :)

Totalna mina to raczej nie jest (choć wytłumaczenie sprzedaży standard), a że trzeba mieć budżet na regularne naprawy takiego moto (statystycznie coś drobnego padnie Ci już w pierwszym 1kkm), to rzecz oczywista.
Yamaha FZR 1000
vardana
Świeżak
 
Posty: 113
Dołączył(a): 31/3/2014, 20:32
Lokalizacja: Warszawa - bielany




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê