Zobacz wÄ…tek - Honda XR 600r problem
NAS Analytics TAG

Honda XR 600r problem

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Honda XR 600r problem

Postprzez Przemek XR » 13/4/2014, 14:40

Witam, problem jest tego typu że honda z 86r na podwójnym gaźniku, nie ma tyle mocy co powinna w górnym zakresie obrotów, w dolnym jest idealnie. Czasem zdarza się że moc jej wraca, towarzyszy wtedy charakterystyczne buczenie w air boksie i nagle dostaje kopa. Gaźniki czyściłem, filtr wymieniony.

Ciekawi mnie jeszcze jedno, czy obydwie iglice w tych gaźnikach powinny być takie same ? Bo ja w tym właśnie gaźniku iglicę górnych obrotów mam grubszą a a od dolnych obrotów cieńszą. Natomiast średnica dysz jest taka sama...

Co dzisiaj zauważyłem, że ten gaźnik odblokowuje się gdy już moto dobrze się rozgrzeje ok 30 minut jazdy. A dzisiaj miałem taką historię że pojeździłem z pół godziny, gaźnik się odblokował, a już pod koniec jazdy tak jakby przerzuciło się wszystko na gaźnik wolnych obrotów... Nie chciał trzymać obrotów, po odpuszczeniu gazu były strzały z wydechu i waliło w gaźnik.... Natomiast w górnym zakresie szedł idealnie.
Przemek XR
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/4/2014, 14:33
Lokalizacja: RADOM


Postprzez RUTRA.RD » 15/4/2014, 11:28

do regulacji wszystko - zawory, gazniki,- swiece filtry wymiana
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê