Zobacz wątek - Trzymajcie za mnie jutro egzamin :))
NAS Analytics TAG

Trzymajcie za mnie jutro egzamin :))

O wszystkim
_________

Postprzez power_bit » 9/4/2014, 16:14

gumis napisał(a):patrze na licznik a tam 56...wpadłem z takim impetem w te pachołki, że 2/3 wystrzeliły w niebo jak rakiety.

Prawie 60km/h na placu, grubooo :twisted:
Niektóre chwile, zapomina się przez całe życie
Avatar użytkownika
power_bit
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 27/9/2010, 15:42
Lokalizacja: Września


Postprzez suhy-19 » 9/4/2014, 16:18

ciekawe jaka mine mial egzaminator jak na to patrzyl :) i gumis pochwal sie co ci powiedzial
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW


Postprzez Kaai » 9/4/2014, 16:45

nie potrafisz prędkości wyczuć? 30km/h a prawie 60 to jest różnica :D
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez malomi » 9/4/2014, 16:49

Może chciał przejechać efektownie ale zapomniał hamowanie potrenować :D
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez Vergon » 9/4/2014, 18:09

Chyba za mocno Cię te piguły poczesały, jak już i tak było po jabłkach to było chociaż z klamki je*nąć na tym slalomie i wpaść na kole w resztę pachołków, może trafiłbyś na Jutuba :twisted:
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez melvin » 9/4/2014, 19:04

DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez gumis » 9/4/2014, 19:49

ha ha ha bardzo dowcipni jesteście :D

a co powiedział egzaminator? "Proszę odstawić motocykl na miejsce...powoli" :D

Trudno wyczuć prędkość jak skupiasz się tak mocno, że dupa zaczyna ci drętwieć. Wrzuciłem 1,2,3 i nie patrzałem na licznik. Od jutra zaczynam kolejne treningi bo o ile wyćwiczyłem już resztę to z ten slalom muszę jeszcze pomęczyć, więc jutro po pracy będzie zabawa.

Nie spinam się bo zjadła mnie ambicja, jakbym to zrobił na spokojnie to byłoby dziś po wszystkim a tak naćpałem się pigułami tak, że nie wiem co by się tam musiało dziać żeby mnie ruszało.

Następnym razem też dziabne sobie pigułeczkę ALE w mniejszej ilości i zacznę patrzeć na prędkościomierz :D

Ale jak wpadłem przez te bramki to 1 słupek ładnie ominąłem, 2 prawie trafił mnie w łeb a 3 wyleciał prawie poza plac manewrowy. To był najbardziej dynamiczny przejazd tego dnia ;)


Kaai napisał(a):nie potrafisz prędkości wyczuć? 30km/h a prawie 60 to jest różnica :D


łatwo to powiedzieć komuś kto już jeździ. Ja zauważyłem, że jadę trochę za szybko na metr przed bramką.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Kaai » 9/4/2014, 20:10

myslalem ze tez latasz, tak wnioskowalem po twoich wypowiedziach, zaskoczylo mnie to, ze prawka nie masz.

ps, szukaj jutro filmu na yt:D
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez melvin » 9/4/2014, 20:17

Kaai a co ma latanie do posiadania prawka?
Prowadzenie bez uprawnień to chyba najczęstsze wykroczenie w Polsce zaraz po przekroczeniu prędkości :P
Znajomy 5 lat latał bez prawka, co ciekawe jest mechanikiem ciężarówek i często gęsto mając tylko B jeździł TIRami na testy po naprawach :D rok temu się zmobilizował i robił A, spotkałem go na egzaminie jak robiłem C...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez baccari18 » 9/4/2014, 20:27

Naszczescie nie tylko ja mam ten problem co ty . No ale ty mnie przebiles z predkoscia :D ja mialem 42 kmh i tak kozak :D Dobrze piszesz latwo sie mowi wyczuc predkosc . Moto nie jest identyczne ktorym cwiczysz chyba ze u niego jest. nwm . Jak sie jest na tym placu i myslisz ze podchodzisz tera do rzeczy ktora jest najciezsza , chociaz nawet nie musisz o ttym myslec, to i tak latwo cos popsuc. Ja tak samo na placu jak cwiczylem zawsze patrzylem na predkosc, tam nie spoojrzalem i tez przy wjezdzie zauwazylem ze za szybko jade i nie wyrobie :) Identyko mielismy gumis :)
..
baccari18
Świeżak
 
Posty: 199
Dołączył(a): 14/9/2013, 09:58

Postprzez malomi » 9/4/2014, 22:16

melvin napisał(a):Kaai a co ma latanie do posiadania prawka?
Prowadzenie bez uprawnień to chyba najczęstsze wykroczenie w Polsce zaraz po przekroczeniu prędkości :P
Znajomy 5 lat latał bez prawka, co ciekawe jest mechanikiem ciężarówek i często gęsto mając tylko B jeździł TIRami na testy po naprawach :D rok temu się zmobilizował i robił A, spotkałem go na egzaminie jak robiłem C...


To skoro już się lata z prawkiem czy bez to taki slalom powinien być pestką i to nie przy prędkości 30h/km... wiemy, że prawko o niczym nie świadczy a na pewno nie o umiejętnościach.
Prawdę mówiąc to też myślałem, że "Miś" to stary wyjadacz xd
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez Kaai » 9/4/2014, 22:30

malomi fajnie zauważył, prawko pozwala hmm, legalnie zdobywać dośwaidczenie? ty prawka nie masz, ale latasz (nie oceniam, wiesz jakie są konsekwencje) to tearz pytanie ile latasz, że nie wyczuwasz takiego czegoś:p

imho, bez różnicy na bajku (jeśli chodzi o nakedy np, bo sport a chopper to może być problem) to 57 a 30km/h poznać. w puszce jest to samo, wejdziesz do innego auta i patrzysz więcej na budzik niż na drogę? nie sądzę, można wywnioskowac jak szybko poruszamy się po otoczeniu, obojętnie czym jeździmy (a może to ja jestem inny i tak mam?)

znajomy ze studiów zadwał na moto i poległ chyba ze 4x to w końcu wywnioskowaliśmy, że się do tego po prostu nie nadaje, i lepiej jak prawka nie zrobi i nie będzie jeździł, niż ma zrobić za setnym razem i mieć wypadek na drodze bo nie ogarnie.

anyway, powodzenia na następnym terminie, ja mam jutro kolosa z analizy sygnałów a siedzę na forach i youtube, wiadomo :D
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez baccari18 » 10/4/2014, 12:16

to ze nie zdajesz kilka razy to nie znaczy ze sie do tego nie nadajesz . Chyba ze oblewasz nonstop na jakis prostych zupelnie rzeczach. Ja samochod zdalem za 5x . a wszystko mialem cacy wyuczone . Po prostu za kazdym razem egzaminator lipny byl. Kolezanka tak samo , umie jezdzic wszystko normalnie , nie zdala 7x i odpuscila sobie. Podejrzzewam ze bedzie jedzila albo juz jezdzi bez :)
..
baccari18
Świeżak
 
Posty: 199
Dołączył(a): 14/9/2013, 09:58

Postprzez Angler » 10/4/2014, 12:59

baccari18 nie lipny egzaminator, a miał się do czego przyczepić. Prawko na auto zdawałem, to każdy manewr obowiązkowy po 2 razy wykonywałem - zawracanie "na 3" i na skrzyżowaniu, parkowanie prostopadłe przodem i parkowanie prostopadłe tyłem, nawet na placu łuk 2 razy robiłem. Zajechałem pod word, całej litanii wysłuchałem, jak to słabo prowadzę, prawa jazdy nie powinienem dostać itd. Wynik pozytywny. A ponoć najgorszy egzaminator z całego WORD'u.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez gumis » 10/4/2014, 17:00

Kaai a może po prostu twój kolega nie ma jaj? Ja nie zdałem 2 raz ale nie pękam i za dwa tygodnie mam 3 podejście. I jakby ci się to bardzo nie podobało i nie ważne jak będziesz temu przeciwny i tak pójdę na ten egzamin :D Żaden precelek mnie nie powstrzyma, a ludzie są tak stworzeni, że nie wszystko zawsze udaje się za pierwszym razem. Cieszy mnie to, że masz siebie za tak wyśmienitego kierowcę i mam nadzieję, wręcz w to wierzę, że kiedyś będę w stanie cię doścignąć bo jak na razie jesteś moim niedoścignionym wzorem :)
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Krmtzzz » 10/4/2014, 17:25

A ja nie odczuwam predkosci na moto. Moge jechac 100 i czuc je jak 50. Na moto nie odczuwa sie tak wyzszych predkosci jak w autach
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Angler » 10/4/2014, 17:40

Krmtzzz ja mam ciut inne odczucia, jednak no motocyklu (przynajmniej na golasie/chopperze bez szyby itd.) czuć opór powietrza, słychać szum powietrza opływającego kask, w nowszych autach słychać delikatne szumienie i nic więcej.
Avatar użytkownika
Angler
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): 7/8/2012, 09:58
Lokalizacja: Rawicz

Postprzez madcap » 10/4/2014, 18:50

przecież im szybciej tym większa frajda.
szczególnie na winklach.
przynajmniej ja tak mam.

a gumiś jesteś pierdoła i tyle :twisted:
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez baccari18 » 12/4/2014, 11:56

Angler * . W moim przypadku byli lipni egzaminatorzy, bo zeby dostac to prawko powinno sie znac podstawowe zasady w ruchu drogowym ,i umiec jezdzic tak aby nie stwarzac zagrozenia. A jak egzaminator cie oblewa za takie rzeczy jak : Jedziesz glowna droga i sie obejrzysz na podporzadkowana i on twierdzi ze ty nie jestes pewny czy jestes na glowej czy nie , to akurat tu sie jedno z drugim mija , bo niby wg przepisow trzeba miec ograniczenie zaufania do innych . Plac samochodem nie stwarzal mi zadnych problemow , wyjezdzalem z niego zawsze. Na placu nie moze w zasadzie byc udupionym przez egzaminatora tylko przez swoj blad ,bo on tam nie ma nic do gadania .Ale jak kolezanka poszla i dostala pytanie plyn jakis , wskazala a on sie pyta ile sie tam go miesci , no to nie jest moim zdaniem normalny egzainator. Jak chcesz to moge dalej pisac ;d na czym oblewalem i na czym zdazalo sie moim znajomym , gdzie bledy byly tak smieszne ....
..
baccari18
Świeżak
 
Posty: 199
Dołączył(a): 14/9/2013, 09:58

Postprzez kravec » 12/4/2014, 15:02

Na placu ani razu nie wrzuciłem trójki.

A co do egzaminu- spina jest taka że nie ma w ogóle co mówić o wyczuciu itd. Po przekroczeniu progu WORD'u wszystko się nagle zmienia. Zdawałem egzamin po paru tysiącach km. na ulicach, a czułem się mocno niepewnie. Wiadomo- pomogło, ale trzęsłem portkami dobrze. Szczególnie że niewiele wcześniej nie wyjechałem z placu autem bo w ostatniej chwili postanowiłem że zrobię tak jak mi kumpel idiota podpowiadał.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr