Zobacz wątek - Połysk polerowanych felg
NAS Analytics TAG

Połysk polerowanych felg

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Połysk polerowanych felg

Postprzez Kirgeron » 3/4/2014, 23:54

Jak odzyskać połysk - efekt lustra w polerowanych felgach? Mam tak zrobione felgi w motocyklu (szprychy farba oryginalna, reszta wypolerowana), ale straciły blask, a żeby go przywrócić musiałem wcierać K2 ALUCHROM pół dnia w jedną felgę, żeby błyszczała, strasznie powolna robota.

Są jakieś inne metody? Bo mam wrażenie, że da się to zrobić szybciej i prościej.
Avatar użytkownika
Kirgeron
Świeżak
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1/7/2010, 00:01


Postprzez gumis » 4/4/2014, 06:17

Jest jeszcze polerka mechaniczna. Poducha do polerowania, wiertarka w której mocujesz poduchę i bawisz się. Ale tak czy siak to dużo czasu zajmuje.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów


Postprzez Invi » 4/4/2014, 11:03

Ja jak polerowałem alu (i to stare, zwietrzałe, potraktowane najpierw papierami ściernymi, a nie tylko zmatowiałe) to wystarczyło przelecieć parę razy pastą do alu od K2 i świeciło się jak psu jajce, tylko że wiertarką z gąbką ;) Recznie to można by tydzień szorować ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez -kichacz- » 17/4/2014, 19:36

krążek filcowy na wiertarke i troseczke pasty lekko ściernej , obojętnie jakiej .Duże obroty i walić aż będzie jajco :) . Krążek filcowy kupisz za marne grosze.
-kichacz-
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10/4/2014, 20:27
Lokalizacja: podlasie

Postprzez malomi » 17/4/2014, 21:20

Takich tematów była już masa wystarczy poszukać uważasz że wymyślono inny magiczny sposób jak to zrobić i sie nie narobić >? K2 i jedziesz :twisted:
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê