Zobacz wątek - Przewód z baku od FZR 1000 i sterowanie exup
NAS Analytics TAG

Przewód z baku od FZR 1000 i sterowanie exup

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Przewód z baku od FZR 1000 i sterowanie exup

Postprzez vardana » 31/3/2014, 21:03

Witam,
po zdjęciu siodła w Yamasze FZR 1000R 96r wpadł mi w ręce przecięty w połowie przewód łączący bak z ... no własnie. Wychodzi on z boku baku pod siedzenie Moto oczywiście jeździ bo ciągnie paliwo z dołu odpowiednim kranikiem i wszystko jest ok po 1000 kilometrach, ale zastanawiam się do czego on jest ? Paliwo się z niego nie wylewa, na odpowietrzenie też nie wygląda, a od środka baku nic nie widać. Drugiego końca przewodu też nie mogę znaleźć.

Druga kwestia jest taka za owiewkami wala się kilka niepodłaczonych przewodów, na dole przy wydechu, wygląda na ucięty kabel sterujacy EXUPem, który w związku z tym być może działa tylko mechanicznie ale nie jest sterowany przez kompa (o ile to w ogóle ma kompa).
Moto brzmi bardzo ładnie, nie można też powiedzieć by nie miało kopa, kopci bo kopci, ale czy brak sterowania exupem może wpływać na hamowanie silnikiem ? Bo moto ze 180 do 100 schodzi w 15-20km/s bo puszczeniu rollgazu. Równie szybko co jak przyśpiesza... I nie wiem czy to efekt EXUPU czy oporów powietrza, bo poniżej 60km/h nie ma już takiej różnicy.
Pozdrawiam
Yamaha FZR 1000
vardana
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa