Zobacz wÄ…tek - Honda CBR 600 F2/F3 - przystosowanie wersji UK do PL
NAS Analytics TAG

Honda CBR 600 F2/F3 - przystosowanie wersji UK do PL

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Honda CBR 600 F2/F3 - przystosowanie wersji UK do PL

Postprzez snowqba » 28/7/2007, 15:07

Witam wszystkich forumowiczow - moj pierwszy post (i napewno nie ostatni) :)

Czytalem o roznicach w motocyklach sprzedawanych na rynku brytyjskim, ktore dotycza reflektora oswietlajacego bardziej lewa strone drogi. I teraz moje pytanie: czy dotyczy to rowniez CBRki F2 i F3? Bo pisaliscie, ze chodzi o motocykle dwu reflektorowe o ile dobrze pamietam (sorry jesli zle to okreslilem ale moja przygoda z moto na razie ogranicza sie do zdanego prawka).

Mieszkam w Edynburgu (Szkocja) i mam w planie zakup tego modelu, zostaje tu do grudnia wiec kupno by mialo miejsce dopiero w listopadzie i tu kolejny moj dylemat - czy nie lepiej poczekac do przyszlego roku (bo znowu tu przyjade gdzies okolo czerwca) bo jak zima w PL bedzie taka jak ostatnia to na moto wsiade dopiero w marcu/kwietniu... Z drugiej strony to chyba bedzie to juz poza sezonem to ceny powinny byc adekwatnie nizsze? Czy moze w UK nie ma takiego zjawiska ze wzgledu na brak srogich zim?

Mialo byc jedno pytanie, ale sie troche rozkrecilem bo z kazda jedna przychodza kolejne watpliwosci (jak to u laika) :wink:

Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam :!:
snowqba
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28/7/2007, 13:33
Lokalizacja: Gdynia/Edynburg


Postprzez Sylwoo » 28/7/2007, 21:32

co do cen używek to najlepiej kupowac pod koniec lata bo ceny są dużo niższe. Najgorszy moment do zakupu to marzec/kwiecień wtedy ceny są dużo większe a i nie mam takiego dużego wyboru używek. Co do swiatła w CBR to nie mam pojęcia, może ktoś kto ma taki model powie ci coś na ten temat.


Pozdro1000
Sylwoo
Motocykl to największy wibrator jaki można wcisnąć kobiecie między uda :)) | | http://www.plymouthmcc.org.uk/ | http://www.bikepics.com/members/motonit/
Avatar użytkownika
Sylwoo
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 31/5/2007, 09:07
Lokalizacja: Cracow/Plymouth




Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê