Zobacz wątek - Kingway yarox

Reklama

NAS Analytics TAG

Kingway yarox

i inne małe pojemności
_________

Kingway yarox

Postprzez raydepay7 » 23/3/2014, 20:45

Witam mam pewien problem a zarazem pytanie gdy wymieniałem przewody paliwowe okazało się że paliwo niedochodziłó musze kupić identyczne przewody więc założyłem je spowrotem ale paliwo w ogóle nie docierało z baku do przewodów podmuchałem do baku pistoletem na powietrze i już nie było z tym problemu paliwo zaczęło dochodzić i odrazu skuter odpala teraz za każdym razem i tu kieruję do was pytanie:

Czy można jeździć z zapowietrzonym gaźnikiem i czy trzeba go wyregulować?

moim drugim pytaniem a zarazem problemem była przyczyna osłabienia oraz zgasnięcia skuterka jeździłem sobie po lesie i nagle skuter stracił na mocy nie dało rady wjechać nim nawet pod góre poprostu brakowało mu mocy jechał mi ledwo 20-30 km/h po niedługim czasie po przejechaniu kilkudziesięciu metrów mi zgasł dopchałem go do domu naszczęście nie miałem zbyt daleko umyłem próbowałem odpalić i tak jakby odpalił na 2 sekundy i zgasł miałem tak może z 3 razy pomyslałem że być może jest to przyczyną zabrudzonego filtra wszystko było na swoim miejscu wyjałem filter trzepnąłem nim nie był zbyt zabrudzony włożylem go spowrotem i jak ręką odjął jeździ do tej pory normalnie nie traci swojej mocy we 2 osoby pod góke daje rade nawet 50-60 km/h w najbliższym czasie chce wymienić w nim ollej filter i oddać gaźnik do regulacji także tu kieruje do was pytanie co mogło być przyczyną tego wyżej opisanego problemu i na co nastepnym razem zwrócić uwage?
raydepay7
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm