Zobacz wątek - Tracking GPS na androida

Tracking GPS na androida

O wszystkim
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Miczab, leff

Tracking GPS na androida

Postprzez encoresin » 19/3/2014, 22:54

Witam wszystkich.

Zastanawiam się czy może któryś z Was używa takowych aplikacji. Osobiście ruszając tyłek 'gdzieś', załączam takową i śmigam do celu. Apka którą używam nazywa się 'Real Time GPS Tracker'.

Lubie popatrzeć sobie gdzie byłem, a gdzie nie. Poza tym każda osoba ma stały link, także wszystkie wyprawy mieszczą się na jednej mapce i każdy posiadający - lub osoba, która wymyśli Twoją nazwę usera może Cię podglądać (można zablokować hasłem). Widać prędkości itp itd.

Jedyne co mnie boli to limit darmowej wersji. Już nie bardzo pamiętam gdzie się tego doczytałem, ale było to 1000h? 1000km? Po tym zaczną usuwać się najstarsze znaczniki.

I pytanie do Was - znacie jakieś alternatywy? Jest spoooooro takich aplikacji, ale nie znalazłem nic ciekawego. Chce spróbować googlowskiej apki, ale z tego co na razie dojrzałem to mogę przejechać i wtedy ją udostępnić. A mi chodzi by można mnie było śledzić.
encoresin
Świeżak

Powrót do Hydepark