Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Policyjne motocykle z kamerami w Łodzi
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Policyjne motocykle z kamerami w Łodzi

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Policyjne motocykle z kamerami w Łodzi

Postprzez Ścigacz » 18/3/2014, 13:04

Dyskusja na temat: Policyjne motocykle z kamerami w Łodzi
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Policyjne motocykle z kamerami w Łodzi
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 18/3/2014, 13:05

Jest już kilka ofiar śmiertelnych w wypadkach samochodów z motocyklami więc biorą się za motocyklistów. To jest ta sama logika co branie się za skąpyubiór kobiet w związku z przypadkami gwałtów. Że się tak wyrażę: od **** strony!<br><hr>fz666
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/3/2014, 17:30

versys ścigajcy sie na nieutwardzonej drodze....<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/3/2014, 20:33

W piątek lece za miastem dośc grubo,już mam łyknąc puchę,ale wypatruję uważnie i z daleka psiarnie widzę między drzewami się kulą.No to grzecznie za puchą 70km.Słyszeli chyba ryk z daleka bo auto puszczają a ja stop.Nie dali rady mnie wysuszyc no to:papiery(wszystko jest),dmuchanko(0,00)patrzą na moto-tablica prosta ,opony grube.I wtedy odniosłem wrazenie,że są zadowoleni,dziwne to było,ale ja też się ucieszyłem.Musieli mnie puscic,bo nic na mnie nie mieli,ale nie wyglądali na wkoorwionych tym faktem.Życzyli szerokości,a ja spokojnie odjechałe,a za zakrętem ogień.Jaki więc morał z tej przydługiej opowieści,ano taki,że da sie w Polsce bezpiecznie zap;;;;alac,myślmy za innych,miejmy oczy dokokoła głowy i legalne papiery a będzie dobrze.pozdro<br><hr>left 4 dead
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/3/2014, 20:45

Komentatorzy napisał(a):Jest już kilka ofiar śmiertelnych w wypadkach samochodów z motocyklami więc biorą się za motocyklistów. To jest ta sama logika co branie się za skąpyubiór kobiet w związku z przypadkami gwałtów. Że się tak wyrażę: od **** strony!<br><hr>fz666<br>
W raporcie wypadkowym było że najczęstszą przyczyną wypadków jest wymuszenie pierwszeństwa przez auta. Jednocześnie najczęstszym "grzechem" motocyklistów jest przekraczanie prędkości, które uniemożliwia wyhamowanie przed wymuszającym autem.<br><hr>etwesh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/3/2014, 20:54

Komentatorzy napisał(a):W piątek lece za miastem dośc grubo,już mam łyknąc puchę,ale wypatruję uważnie i z daleka psiarnie widzę między drzewami się kulą.No to grzecznie za puchą 70km.Słyszeli chyba ryk z daleka bo auto puszczają a ja stop.Nie dali rady mnie wysuszyc no to:papiery(wszystko jest),dmuchanko(0,00)patrzą na moto-tablica prosta ,opony grube.I wtedy odniosłem wrazenie,że są zadowoleni,dziwne to było,ale ja też się ucieszyłem.Musieli mnie puscic,bo nic na mnie nie mieli,ale nie wyglądali na wkoorwionych tym faktem.Życzyli szerokości,a ja spokojnie odjechałe,a za zakrętem ogień.Jaki więc morał z tej przydługiej opowieści,ano taki,że da sie w Polsce bezpiecznie zap;;;;alac,myślmy za innych,miejmy oczy dokokoła głowy i legalne papiery a będzie dobrze.pozdro<br><hr>left 4 dead<br>
Widziałem jakiś czas temu jakiś filmik nakręcony z przejazdu CBR 600 RR. Pod filmikiem same komplementy i tylko chyba dwa komentarze o tym że 200 km/h przez las to głupota, a 120 przez przejście dla pieszych to nieodpowiedzialność.

BTW Dobrze że nie wpadli na pomysł pomiaru poziomu hałasu wydechu, bo by się pewnie skończyło odebraniem dowodu rejestracyjnego (tak sądząc po tym opisanym ryku słyszalnym z daleka).<br><hr>Vertal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/3/2014, 21:36

Pojedynek na szosie z Versys 1000 - to jakieś żarty!
Podobnie jak durna koncepcja podstępnego wkręcenia się tych moto w środowisko wyścigów.
Normalne nosiciele wideorejestratorów - wystarczyłyby im dwa tanie kibelki do robienia fotek.<br><hr>rami
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/3/2014, 00:23

Komentatorzy napisał(a):Jest już kilka ofiar śmiertelnych w wypadkach samochodów z motocyklami więc biorą się za motocyklistów. To jest ta sama logika co branie się za skąpyubiór kobiet w związku z przypadkami gwałtów. Że się tak wyrażę: od **** strony!<br><hr>fz666<br>
Może to wygląda na załatwianie sprawy nie z tej strony, ale skoro nic nie dają akcje skierowane do kierowców mające na celu jakie takie zwrócenie uwagi na motocyklistów (bo na braki w technice prowadzenia auta nic się nie poradzi - gość ma prawko? ma. to nic mu nie można zrobić mimo że manewry na drodze wykonuje ślamazarnie) to może od strony samych zainteresowanych i najczęściej poszkodowanych da się zrobić... <br><hr>etwesh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/3/2014, 17:43

Komentatorzy napisał(a):W piątek lece za miastem dośc grubo,już mam łyknąc puchę,ale wypatruję uważnie i z daleka psiarnie widzę między drzewami się kulą.No to grzecznie za puchą 70km.Słyszeli chyba ryk z daleka bo auto puszczają a ja stop.Nie dali rady mnie wysuszyc no to:papiery(wszystko jest),dmuchanko(0,00)patrzą na moto-tablica prosta ,opony grube.I wtedy odniosłem wrazenie,że są zadowoleni,dziwne to było,ale ja też się ucieszyłem.Musieli mnie puscic,bo nic na mnie nie mieli,ale nie wyglądali na wkoorwionych tym faktem.Życzyli szerokości,a ja spokojnie odjechałe,a za zakrętem ogień.Jaki więc morał z tej przydługiej opowieści,ano taki,że da sie w Polsce bezpiecznie zap;;;;alac,myślmy za innych,miejmy oczy dokokoła głowy i legalne papiery a będzie dobrze.pozdro<br><hr>left 4 dead<br>
Komentatorzy napisał(a):Widziałem jakiś czas temu jakiś filmik nakręcony z przejazdu CBR 600 RR. Pod filmikiem same komplementy i tylko chyba dwa komentarze o tym że 200 km/h przez las to głupota, a 120 przez przejście dla pieszych to nieodpowiedzialność.

BTW Dobrze że nie wpadli na pomysł pomiaru poziomu hałasu wydechu, bo by się pewnie skończyło odebraniem dowodu rejestracyjnego (tak sądząc po tym opisanym ryku słyszalnym z daleka).<br><hr>Vertal<br>
f<br><hr>left4dead
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/3/2014, 17:54

Komentatorzy napisał(a):W piątek lece za miastem dośc grubo,już mam łyknąc puchę,ale wypatruję uważnie i z daleka psiarnie widzę między drzewami się kulą.No to grzecznie za puchą 70km.Słyszeli chyba ryk z daleka bo auto puszczają a ja stop.Nie dali rady mnie wysuszyc no to:papiery(wszystko jest),dmuchanko(0,00)patrzą na moto-tablica prosta ,opony grube.I wtedy odniosłem wrazenie,że są zadowoleni,dziwne to było,ale ja też się ucieszyłem.Musieli mnie puscic,bo nic na mnie nie mieli,ale nie wyglądali na wkoorwionych tym faktem.Życzyli szerokości,a ja spokojnie odjechałe,a za zakrętem ogień.Jaki więc morał z tej przydługiej opowieści,ano taki,że da sie w Polsce bezpiecznie zap;;;;alac,myślmy za innych,miejmy oczy dokokoła głowy i legalne papiery a będzie dobrze.pozdro<br><hr>left 4 dead<br>
Komentatorzy napisał(a):Widziałem jakiś czas temu jakiś filmik nakręcony z przejazdu CBR 600 RR. Pod filmikiem same komplementy i tylko chyba dwa komentarze o tym że 200 km/h przez las to głupota, a 120 przez przejście dla pieszych to nieodpowiedzialność.

BTW Dobrze że nie wpadli na pomysł pomiaru poziomu hałasu wydechu, bo by się pewnie skończyło odebraniem dowodu rejestracyjnego (tak sądząc po tym opisanym ryku słyszalnym z daleka).<br><hr>Vertal<br>
Komentatorzy napisał(a):f<br><hr>left4dead<br>
tłumik seryjny,tylko po dwie puchy z obu stron,więc mniemam,że slyszeli.120 na pasach w zabudowanym to niezbyt rozwazna decyzja.1000 razy się uda a raz nie i jest problem.jest tak jak mówisz o tym filmiku z CBR.to przestanie uchodzic za superfajne jak się bedzie głośno mówic i piętnowac.w sumie mamy na to takie samo spojrzenie<br><hr>left4dead
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr