Zobacz wątek - Szukam turystycznego enduraka do 13 tys

Szukam turystycznego enduraka do 13 tys

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

Szukam turystycznego enduraka do 13 tys

Postprzez klakier4722 » 15/3/2014, 11:58

Czesc wszystkim jestem nowym urzytkownikiem forum wiec wypada sie przywitac , siemanko wszystkim... od 2 lat zbierałem kase na motor interesowałem sie glownie turystycznymi sprzetami, czytałem o wadach i zaletach roznych motocykli... jednak nurtuje mnie jedno pytanko, do rzeczy...
Szukam czegos w stylu xtz 750 ale nie wiem czy laik motocyklowy bedzie w stanie sobie z nia poradzic ( wzrost 183 cm waga 70 kg wiek 27 lat ) bedzie to moj pierwszy powarzny motocykl.. kiedys dawno temu w trawie mialem motorynke :) motorku chciałbym urzywac na dojazdy do pracy a w weekendy jakis wypad poza miasto gruntowymi drogami (turystyka do 300-400 km) , fajnie bylo by poszalec tez w terenie... szukam czegos uniwersalnego co okresli mi w ktora strone ukierunkuja sie moje zapedy jesli chodzi o motocykl.. czy nastepnym bedzie cos na szosy czy jednak cos w teren..
motocykl glownie dla jednej osoby ale w dluzsze trasy chciałbym zabierac ze soba pasarzera i kufry... chciałbym tez czuc ze jade a nie ze tylko tocze sie do celu... boje sie ze masa jaka ma xtz + bagaż moga wymagac odemnie nie lada wysilku... fajnie by bylo uslyszec opinje kogos ze starzem kto jezdzil i zna sie na rzeczy... fajnie by byblo jak najmniej grzebac przy motocyklu, bezawaryjnosc to przydatna zaleta... Bede wdzieczny za jakies rady, rozwarze tez wasze propozycje co do innych modeli motocykli... Pozdrawiam
klakier4722
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A