Zobacz wątek - [SPRZEDAM] Kawasaki Ninja ZX9R Igła! Szczecin 5999zł.

[SPRZEDAM] Kawasaki Ninja ZX9R Igła! Szczecin 5999zł.

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[SPRZEDAM] Kawasaki Ninja ZX9R Igła! Szczecin 5999zł.

Postprzez Pawel Sqr K » 18/2/2014, 09:47

Witam, mam do zaoferowania w okazyjnej naprawde cenie motocykl ponieważ zalezy mi na jak najszybszej sprzedaży jeszcze po cenie zimowej(straciłem prace, grosz potrzebny)

Motocykl posiadam od Grudnia 2013 roku czyli kilka miesiecy, motocykl nie kupiłem na handel tylko to było moje marzenie więc sprzedaje bez oszustw czy ukrytych wad. Teraz troche o motocyklu

Opis z Tablica .pl

http://tablica.pl/oferta/kawasaki-zx9r- ... 4Cy93.html

Model ZX9R może nie jest to idealna igła(może wizualnie, pod względem technicznym jak najbardziej igła!)jest w bardzo dobrym stanie! jestem drugim właścicielem w kraju
ogółnie trzecim moto sprowadzone w 2005 z niemiec, poprzedni właściciel to facet po 50 gdzie jeździł na nim turystycznie więc motorek nie był katowany.

"Kawasaki ZX 900 Ninja 94r, w pełni przygotowany do sezonu bez zadnego wkładu, przegląd i ubezpieczenie ważne jeszcze prawie rok(od 11.2013) silnik, lagi wszystko suchutkie nic nie trzeszczy i nie piszczy nic nie stuka wszystko chodzi idealnie motocykl zachowany w stanie BDB. prawie że idealnym. Napęd(łańcuch + zębatka) wymieniony na wyścigowy nie do zerwania, orginalny lakier szaro-czarny, motocykl posiadam od 12.2013 roku jestem drugim właścicielem w kraju pierwsza rej. 2005. W motocyklu wszystko było robione na bieżąco poprzedni właściciel nie żałował na niego pieniędzy, garażowany i bardzo zadbany."

Jeśli ktoś będzie zainteresowany proszę dzwonić 24/h,w domu jestem 7dni w tygodniu o każdej porze, 502 614 763.[/url]
Pawel Sqr K
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl