Zobacz wątek - Shadow - który?
NAS Analytics TAG

Shadow - który?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Shadow - który?

Postprzez rogigor » 24/1/2014, 00:15

Hej,

Aktualnie jeżdżę sobie Hondą CB500 z 1996 i jestem z niej mega zadowolony. Do niedawna byłem pewien, że przesiądę się na Horneta 2004-2005 ale coś mi się ostatnio Honda Shadow śni po nocach...

Wiem, że to totalnie inne motocykle, ale w sumie marzy mi się taki oldschoolowy chopper/cruiser i wypady za miasto w orzeszku :D

No ale do rzeczy. Wydać będę chciał do 10-12tys. Waham się strasznie tylko jaka pojemność - 600 czy 750, wał kardana czy łańcuch no i czy patrzeć na rocznik jeśli stan jest dobry? Przede wszystkim chcę, żeby jednak motocykl miał jednak troszkę mocy, ale bardziej do żwawej reakcji na gaz ze świateł czy w przedziale do 100km/h. Tu ponoć lepiej patrzeć na starsze modele z wałem kardana. Prawda? Motocykl dużo spędzi jeżdżąc po mieście, ale i na wypady będzie czas.

Nigdy nie miałem/jeździłem na shadow więc poprosiłbym o pomoc :)
rogigor
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A