Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Motocykliści to dostawcy nerek -...
Advertisement
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Motocykliści to dostawcy nerek -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 15/1/2014, 16:49

Już sobie daruje komentowanie i uwypuklanie jak to tutejszy szanowny Pan redaktor obraza i uogólnia schematy o stacjach nadających techno..robiąc dokładnie to samo co pan z "trójki".
A teraz o oszukiwaniu matematyki:
"O ile opinią publiczną można manipulować i starać się ją oszukiwać, o tyle matematyki oszukać się już nie da. Otóż w 2012 roku w wypadkach samochodowych śmierć poniosło 1 025 osób. W wypadkach motocyklowych liczba ta wynosi 249. "
W Polsce w 20012 roku na polskich drogach mieliśmy ok 19 mln samochodów i ok 1 mln motocykli. 1:19... Czysto teoretycznie, jeżeli mielibyśmy 19 milionów motocykli,wykładniczo, wypadków ze skutkiem śmiertelnym byłoby...4731. <br><hr>Jarucyn
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 15/1/2014, 17:02

Komentatorzy napisał(a):Dziel i rządź, stara praktyczna zasada stosowana przez naszych włodarzy, media.
Jeden z panów właśnie przeprosił o 9:30 na antenie.<br><hr>dziadek<br>
Komentatorzy napisał(a):Mnie interesuje za co przeprosił. Czy za to, że nas zirytował, czy za to że jest matołem, czy za to że się wykazał żenującym brakiem dziennikarskiego profesjonalizmu. Bo wbrew pozorom to bardzo ważne.<br><hr>IgoRR<br>
Komentatorzy napisał(a):Właśnie , przeprosiny zdawkowe i było "ale" - "Nie zmienia to faktu, że niektórzy szarżują." <br><hr>dziadek<br>
Komentatorzy napisał(a):Przeprosił urażonych motocyklistów. To, że niektórzy "szarżują" to też prawda, jest to mały ułamek ogółu, ale najbardziej rzucający się w oczy i oczywiście jest faktem.<br><hr>Zbyś<br>
Ja powiem krotko polaryzujaco, Trojka schodzi na psy. Nie tylko informacja na przedstawiony wyzej temat. Trojka jest jak dobry jakosciowo producent. Zaczyna produkowac szajs, ale wiezei sie jeszcze na marce, ktora kiedys stworzyla.<br><hr>Daniel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 15/1/2014, 18:02

trójka to taka sama propagandowa tuba jak reszta "ścieku", a nie żadna stacja dla inteligentnych. dlatego nie usłyszymy tam niczego więcej niż to co wszędzie. no, może dodatkowo jeszcze coś w stylu "tej audycji nie będzie, jeśli nie będziesz płacił abonamentu"<br><hr>die
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/1/2014, 19:18

Jazda na motocyklu nie jest porownywalna z niczym innym, ale nie oszukujmy sie, nie jest bezpieczniejsza od jazdy na 4 kolkach.
"w 2012 roku w wypadkach samochodowych śmierć poniosło 1 025 osób. W wypadkach motocyklowych liczba ta wynosi 249". Biorac pod uwage dyspoporcje ilosci zarejestrowanych aut i motocykli, statystyki te sa niestety niekorzystne dla nas... A motocyklisci dosc ciezko zapracowali sobie na niepochlebne stereotypy. Nie ma co z tym walczyc, trzeba jezdzic bezpiecznie i zmieniac ten wizerunek...<br><hr>krzysztof
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/1/2014, 21:24

No i panowie się skompromitowali. Ale mogą mi gadać żem wariat, nie przeszkadza mi, nie zmienimy ich myślenia, zatem będę zachowywał się tak właśnie. I będę ich na tych drogach straszył. Żeby byli czujni, bo może i więcej samochodów przy okazji zobaczą jak się będą rozglądać i patrzeć w lusterka, może przez to spadnie liczba wypadków z udziałem samochodów? Może to jest metoda? Motocykliści jako misjonarze szerzący większą koncentrację podczas jazdy wszystkich uczestników ruchu? <br><hr>Misjonarz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/1/2014, 21:25

Naprawdę szkoda że takie słowa padły właśnie w Trójce. Trochę nie pasuje to trochę do ich wizerunki. Organizują takie fajne akcje jak "Orzeł może", "Mikołaj z Trójką" itp. i według mnie są bardzo pozytywni porównując ich do innych mediów. W w/w akcjach starają się być pozytywni i chcą zarażać tą pozytywnością nas Polaków którzy na wszystko narzekamy. Szkoda że w tym przypadku poparli stereotypowe poglądy, pełne krytyki opartej na...no właśnie nie wiadomo na czym. Tak bardzo złe i tak bardzo typowe dla nas Polaków zachowanie.
A dla redakcji Scigacz.pl brawa za odpowiedź w tej sprawie. Autorytety dziennikarskie poparte ogromnym doświadczeniem to jedno, ale młodzi nie mogą ślepo w to patrzeć i naśladować wszystko, nawet błędy bo to droga przeciwna do postępu. Za to brawa i szacuneczek ode mnie dla scigacz.pl<br><hr>PK
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 15/1/2014, 22:55

Komentatorzy napisał(a):To ci sami którzy mówią o rozruszaniu gospodarki i takie tam i mowią że chodzenie do lokalnych sklepów,przymierzanie ,sprawdzanie wymiarów a póżniej zamawianie przez internet gdzie najtaniej to super sprawa bo wszyscy tak robią...<br><hr>PPRush<br>
Komentatorzy napisał(a):Szkoda że nie mówią co się dzieje ze sklepami lokalnymi kiedy w okolicy powstaje jakiś market na A, B, T albo L. Okazuje się że jedyne miejsce gdzie można rano udać się po bułki to właśnie market, chociaż do tej pory był to sklepik w bloku i można było rano po bułki pójść praktycznie w kapciach.

Tak samo trąbią o tym że praca w Polsce jest "droga", a przedsiębiorcom jest bardzo źle. Skąd w takim razie taka masa Q7mek X5tek i inych tego typu aut z kratką? Z biedy kupują furę za 200000?<br><hr>etwesh<br>
Prawda leży pośrodku. Między pracownikiem a pracodawcą jest państwo, które jak zbój przydrożny łupi jednego i drugiego. A tych Q7 aż tylu nie widziałem w 38 milionowym kraju.<br><hr>dziadek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/1/2014, 06:58

Komentatorzy napisał(a):Naprawdę szkoda że takie słowa padły właśnie w Trójce. Trochę nie pasuje to trochę do ich wizerunki. Organizują takie fajne akcje jak "Orzeł może", "Mikołaj z Trójką" itp. i według mnie są bardzo pozytywni porównując ich do innych mediów. W w/w akcjach starają się być pozytywni i chcą zarażać tą pozytywnością nas Polaków którzy na wszystko narzekamy. Szkoda że w tym przypadku poparli stereotypowe poglądy, pełne krytyki opartej na...no właśnie nie wiadomo na czym. Tak bardzo złe i tak bardzo typowe dla nas Polaków zachowanie.
A dla redakcji Scigacz.pl brawa za odpowiedź w tej sprawie. Autorytety dziennikarskie poparte ogromnym doświadczeniem to jedno, ale młodzi nie mogą ślepo w to patrzeć i naśladować wszystko, nawet błędy bo to droga przeciwna do postępu. Za to brawa i szacuneczek ode mnie dla scigacz.pl<br><hr>PK<br>
Czy to czasem nie Trójka była sponsorem wyprawy motocyklowej swoich redaktorów!?<br><hr>Grzes
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/1/2014, 08:40

to tylko zawiść i frustracja. Błysnął redaktor i znowu stracili paru słuchaczy. Nie wiem czy stać stacje na stratę kolejnych słuchaczy?<br><hr>andrzej
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/1/2014, 10:45

Komentatorzy napisał(a):Naprawdę szkoda że takie słowa padły właśnie w Trójce. Trochę nie pasuje to trochę do ich wizerunki. Organizują takie fajne akcje jak "Orzeł może", "Mikołaj z Trójką" itp. i według mnie są bardzo pozytywni porównując ich do innych mediów. W w/w akcjach starają się być pozytywni i chcą zarażać tą pozytywnością nas Polaków którzy na wszystko narzekamy. Szkoda że w tym przypadku poparli stereotypowe poglądy, pełne krytyki opartej na...no właśnie nie wiadomo na czym. Tak bardzo złe i tak bardzo typowe dla nas Polaków zachowanie.
A dla redakcji Scigacz.pl brawa za odpowiedź w tej sprawie. Autorytety dziennikarskie poparte ogromnym doświadczeniem to jedno, ale młodzi nie mogą ślepo w to patrzeć i naśladować wszystko, nawet błędy bo to droga przeciwna do postępu. Za to brawa i szacuneczek ode mnie dla scigacz.pl<br><hr>PK<br>
Jeżeli akcja "Orzeł może" była taka fajna, to tyle samo fajna jest audycja o motocyklistach.<br><hr>Ji
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/1/2014, 15:03

Komentatorzy napisał(a):Naprawdę szkoda że takie słowa padły właśnie w Trójce. Trochę nie pasuje to trochę do ich wizerunki. Organizują takie fajne akcje jak "Orzeł może", "Mikołaj z Trójką" itp. i według mnie są bardzo pozytywni porównując ich do innych mediów. W w/w akcjach starają się być pozytywni i chcą zarażać tą pozytywnością nas Polaków którzy na wszystko narzekamy. Szkoda że w tym przypadku poparli stereotypowe poglądy, pełne krytyki opartej na...no właśnie nie wiadomo na czym. Tak bardzo złe i tak bardzo typowe dla nas Polaków zachowanie.
A dla redakcji Scigacz.pl brawa za odpowiedź w tej sprawie. Autorytety dziennikarskie poparte ogromnym doświadczeniem to jedno, ale młodzi nie mogą ślepo w to patrzeć i naśladować wszystko, nawet błędy bo to droga przeciwna do postępu. Za to brawa i szacuneczek ode mnie dla scigacz.pl<br><hr>PK<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy to czasem nie Trójka była sponsorem wyprawy motocyklowej swoich redaktorów!?<br><hr>Grzes<br>
Dookoła świata na 2 Tenerach (małych).
Wczesniej nie posiadali prawa jazdy...<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/1/2014, 18:44

A kto normalny słucha trójki? Ludzie zawsze nie będą lubić tego czego się boją. Motocykle są w tej grupie. Do tego dochodzi fakt, że najwięcej do powiedzenia mają ci co nic nie wiedzą, to sobie błysnął bzdurą jakiś patałach. Nie pierwsza i nie ostatnia brednia wypluta z mediów. Ścigacz też się do tego przyczynia pisząc, że nie którzy z nas jeżdżą głupio. Z pewnością tak jest ale kto jak nie media motocyklowe mają bronić nas wszystkich?! Szczególnie, że nie ma takich bez winy co to zawsze zgodnie z przepisami jeżdżą. <br><hr>fz666
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/1/2014, 08:27

Przeprosił Redaktor wczoraj rano na antenie. Myślę że chlapną tak z rana nieobudzony.
Szkoda że kilku oszołomów szalejących na moto wyrabia opinię wszystkim normalnym motocyklistom. Tak samo z samochodami. Przez paru pijących gówniarzy nagonka na kierowców i alkomaty w każdym aucie...a wystarczyłoby tylko w BMW....<br><hr>Obudzony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/1/2014, 08:27

Przeprosił Redaktor wczoraj rano na antenie. Myślę że chlapną tak z rana nieobudzony.
Szkoda że kilku oszołomów szalejących na moto wyrabia opinię wszystkim normalnym motocyklistom. Tak samo z samochodami. Przez paru pijących gówniarzy nagonka na kierowców i alkomaty w każdym aucie...a wystarczyłoby tylko w BMW....<br><hr>Obudzony
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/1/2014, 08:45

Komentatorzy napisał(a):Jazda na motocyklu nie jest porownywalna z niczym innym, ale nie oszukujmy sie, nie jest bezpieczniejsza od jazdy na 4 kolkach.
"w 2012 roku w wypadkach samochodowych śmierć poniosło 1 025 osób. W wypadkach motocyklowych liczba ta wynosi 249". Biorac pod uwage dyspoporcje ilosci zarejestrowanych aut i motocykli, statystyki te sa niestety niekorzystne dla nas... A motocyklisci dosc ciezko zapracowali sobie na niepochlebne stereotypy. Nie ma co z tym walczyc, trzeba jezdzic bezpiecznie i zmieniac ten wizerunek...<br><hr>krzysztof<br>
Po pierwsze trzeba dodać do tego mnóstwo aut niezarejestrowanych a po drugie większość wypadków motocyklowych
była spowodowana przez kierowców samochodów.<br><hr>x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/1/2014, 08:47

Komentatorzy napisał(a):A kto normalny słucha trójki? Ludzie zawsze nie będą lubić tego czego się boją. Motocykle są w tej grupie. Do tego dochodzi fakt, że najwięcej do powiedzenia mają ci co nic nie wiedzą, to sobie błysnął bzdurą jakiś patałach. Nie pierwsza i nie ostatnia brednia wypluta z mediów. Ścigacz też się do tego przyczynia pisząc, że nie którzy z nas jeżdżą głupio. Z pewnością tak jest ale kto jak nie media motocyklowe mają bronić nas wszystkich?! Szczególnie, że nie ma takich bez winy co to zawsze zgodnie z przepisami jeżdżą. <br><hr>fz666<br>
Ja słucham Trójki. Według Ciebie jestem nienormalny? Jestem również motocyklistą. Nie nazwałbym Pana Legowicza "jakimś patałachem". Potrafił uderzyć się w pierś i przeprosić za niefortunną wypowiedź. Sobie i wszystkim czytelnikom życzę więcej pokory i obiektywizmu.<br><hr>pearoon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2014, 02:20

I trzeba hamow w morde lac<br><hr>Stasiek811
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2014, 22:42

Komentatorzy napisał(a):A kto normalny słucha trójki? Ludzie zawsze nie będą lubić tego czego się boją. Motocykle są w tej grupie. Do tego dochodzi fakt, że najwięcej do powiedzenia mają ci co nic nie wiedzą, to sobie błysnął bzdurą jakiś patałach. Nie pierwsza i nie ostatnia brednia wypluta z mediów. Ścigacz też się do tego przyczynia pisząc, że nie którzy z nas jeżdżą głupio. Z pewnością tak jest ale kto jak nie media motocyklowe mają bronić nas wszystkich?! Szczególnie, że nie ma takich bez winy co to zawsze zgodnie z przepisami jeżdżą. <br><hr>fz666<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja słucham Trójki. Według Ciebie jestem nienormalny? Jestem również motocyklistą. Nie nazwałbym Pana Legowicza "jakimś patałachem". Potrafił uderzyć się w pierś i przeprosić za niefortunną wypowiedź. Sobie i wszystkim czytelnikom życzę więcej pokory i obiektywizmu.<br><hr>pearoon<br>
Wprost przeciwnie, obawiam się, że właśnie jesteś normalny, taki po prostu zwykły ktoś, kto nie rozumie co mu wpuszczają do głowy przez ośle uszy. Pozdrawiam serdecznie i uważaj na nery bo Pan Legowicz z tym drugim fiutem bardzo by się zmartwił, gdybyś je sobie zepsuł.<br><hr>Guliver
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2014, 20:16

Mnie to rozwala, że wszyscy w takich chwilach są święci! A jak przyjdzie do pogaduch z kolegami to jeden większy wariat od drugiego. Kupcie sobie po koszulce "ride hard or go home" i głoście że motocykliści sypią kwiatki na procesji i nie są wcale tacy źli! Ja wiem po co kupiłem mój motocykl. Kupiłem po to, żeby moją łobuzerską część duszy ludzie oglądali z podziwem i strachem. Nic w życiu nie przyszło mi łatwo, nie myślcie sobie, długoo pracowałem na to moje marzenie.. A przecież nie po to, żeby ze 100km używać tylko 10-ciu. Teraz pewnie Wy nazwiecie mnie dawcą i psują opini, a latem na drodze nawet nie odmachacie! Szczególnie ci nad wyraz ostrożni, na chromowanych chopperach za 30 klocków. Życzę wam dużo zdrówka!!!<br><hr>Miłosz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/1/2014, 14:43

Zal tym wiekszy ze przeciez dwoch dziennikarzy trójki pojechało dookoła świata na Yamahach Tenere gdzie trójki była patronem medialnym i bardzo ich w tym wspierała a oni sami dawali relacje z podróży w trójce :(<br><hr>kisl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê