Zobacz wątek - CBR 600 F4i
NAS Analytics TAG

CBR 600 F4i

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

CBR 600 F4i

Postprzez RafałPce » 13/1/2014, 22:20

Witam,

Wiem, że po zdjęciach i po opisie nie oceni sie w 100% motocykla, ale jako że koledzy i koleżanki posiadacie niekiedy duża wiedzę mam pytanie o ten motocykl:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3880227234

Czy wart jest uwagi? Może ktoś kupował u tej osoby?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
RafałPce
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/1/2014, 22:15
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez malomi » 14/1/2014, 09:19

Wygląda solidnie. Cena atrakcyjna ale nie zaniżona... Brakuje np. naklejki na zadupku...
Trzeba jechać ze specem i zobaczyć ze zdjęć wygląda ładnie ;]
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47


Postprzez RafałPce » 14/1/2014, 09:33

Zgadza się, nie ma naklejki i chyba jest ogólnie pomalowana, dlatego, że w porównaniu z katalogowym malowaniem są inaczej pomalowane plastiki
RafałPce
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/1/2014, 22:15
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Repsol » 14/1/2014, 10:22

Zależy czego oczekujesz od motocykla. Jeśli szukasz zachowanego możliwie jak najbardziej w oryginale, to na pewno nie ten który pokazałeś.

Sam opis mnie odpycha ale... przemilczę.
Jeżeli chodzi o sam motocykl to wg. mnie jest cały malowany, ogon wygląda mi na chiński, większość śrub jest nie oryginalnych i nie mówię o tych niebieskich akcesoryjnych, wpuszczone lagi w półki (przy oględzinach koniecznie to sprawdź, bo tak ukrywa się wargi po prostowaniu) , brakuje osłony łańcucha, pług też coś kombinowany bo oryginał nie ma śrub na środku.

Reasumując nie spodziewałbym się igiełki :)

"sportowe manetki" - sprzedawcy taczek powinni brać przykład :D
2 x ZX6R
Avatar użytkownika
Repsol
Świeżak
 
Posty: 275
Dołączył(a): 7/4/2008, 10:19

Postprzez SkoQ » 14/1/2014, 10:22

Pierwsze co mi się rzuca w oczy to prawy boczek, nie jest pomalowany tak jak powinien. Oryginalnie boczek jest cały czarny i na nim znajdują się naklejki wraz z Napisem F sport i tak dalej. poza tym czerwony pasek za bardzo w poziomie z tej strony.
- Z prawym boczkiem coś było na bank robione.
- Brak jakiejkolwiek naklejki na ogonie (normalnie są dwie po bokach i mały napis HONDA za siedzonkiem)
Środek pługu, (nie wiem jak to nazwać) plastikowa część za przednim kołem do której przykręcone są obie owiewki jest tutaj czerwona, podczas kiedy w oryginale jest czarna.
- Lewy boczek to to samo co prawy, tak nie wygląda oryginalne malowanie.
- Manetki to jakiś śmiech na sali, nie wiem skąd to wziął ale oryginał powinien oprócz manetki mieć też ciężarki, które są wymienne na imbusie.
- Zbiorniczek na płyn hamulcowy też był zmieniony, oryginalnie jest to czarny pojemniczek z ,,oczkiem" przy prawej manetce.
- Nie jestem pewien czy paliwa jest oryginalny.

Z poza konkurencji to handlarz, na podwórku stoją jeszcze inne 3 maszyny (to nie znaczy nic złego)
Swoją drogą super zdjęcia, 3 takie same z lewej 3 takie same z prawej :D

Ja bym tego nie kupił.
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez PaTrYk607 » 17/1/2014, 17:51

Jak ktoś to kupił to z myślą zarobku to raczej to nie było w świetnym stanie. Jednak może tylko jężdzone bylo po torze i bylo porysowane i poszło za małe pieniądze. Ale zeby nie bylo jak odkrecisz zbiornik naspawane płaskowników. Malowane bylo na 100% to każdy potwierdził ale jak to silnikowo wygląda kto wie. JA NIE BRAŁ BYM TEGO MOTOCYKLA

Nie krzycz // Boshi
Avatar użytkownika
PaTrYk607
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19/5/2012, 21:00
Lokalizacja: Garwolin okolice

Postprzez SkoQ » 17/1/2014, 18:07

Patryk ile motocykli kupiłeś od kogoś kto kupił moto z myślą o zarobku ? :)
Motocykle sportowe są do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez PaTrYk607 » 18/1/2014, 15:29

Kupiłem jeden motocykl no i zawiodlem sie na sprzedawcy. Jak to mówią z rodziną najlepiej sie wychodzi na zdjęciu ...
Avatar użytkownika
PaTrYk607
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19/5/2012, 21:00
Lokalizacja: Garwolin okolice



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości




na gr