Zobacz wątek - [S] Yamaha TDM 850 WARTO !
NAS Analytics TAG

[S] Yamaha TDM 850 WARTO !

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[S] Yamaha TDM 850 WARTO !

Postprzez mtbikerrr » 26/12/2013, 23:04

Witam,

Sprzedam motocykl Yamaha TDM 850 4TX, motocykl z 2000r, w świetnym stanie technicznym i bdb wizualnym.

Motocykl jest doposażony:

Turystyczna szyba GIVI
Kufer 55L Givi
Stelaż na 3 kufry(mocny, pożądny) GIVi
Super Xenon w soczewce ( niewiarygodna wygoda jazdy nocą, a nie oślepia)
Podgrzewane manetki
Uchwyt na nawigację / telefon

Motocykl był przygotowany na wyprawę do chorwacji we wrześniu( do której niestety nie doszło), ale od tamtego czasu stoi zupełnie nie ruszany, w garażu, a teraz jestem zmuszony sprzedać..
Posiada aktualne OC oraz przegląd.
Do obejrzenia w Katowicach.

Wymienione zostały filtry(wszystkie), olej, płyny( hamulcowy, chłodniczy) przednia opona oraz klocki hamulcowe przód i tył.
Został również wymieniony amortyzator centralny, gdyż obawiałem się że ma słabe tłumienie.

Motocykl jest przygotowany dla mnie, nie planowałem go sprzedawać, ręcze za jego sprawność.
Z ważnych rzeczy, miałem "parkingówkę" przy prędkości 10km/h, co spowodowało porysowanie owiewek, i byłem zmuszony oddać maszynę do malowania, posiadam zdjecia sprzed malowania z uszkodzeniami jak i z miejsca przewrócenia się motocykla na dowód.

Zdecydowanie polecam sprzęt, mocy dużo, wygodny a i myślę że dobrze doposażony.

Wszystkim zainteresowanym mogę podesłać dokładne zdjęcia, jak i udzielić wszelkich informacji.

Kontakt pod nr 512 508 cztery zero osiem. Często z powodu pracy nie odbieram, proszę o SMS, oddzwonie.
Motocykl stoi w Katowicach.

Tutaj poglądowe zdjęcia:

https://plus.google.com/photos/10048350 ... 9171314481

Cena: 7600zł, Zaprszam !
mtbikerrr
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl