Zobacz wątek - [Sprzedam] Wariator Stage6 Sport Pro + bonusy!

[Sprzedam] Wariator Stage6 Sport Pro + bonusy!

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Miczab, leff

[Sprzedam] Wariator Stage6 Sport Pro + bonusy!

Postprzez nyger96 » 17/12/2013, 17:33

Sprzedam Wariator Stage6 Sport Pro! Wariator nadaję się do silników Minarelli! Wariator nie był siermiężnie katowany! Praktycznie większość czasu przeleżał w pudełku w garażu. Ja osobiście miałem go w swoim Yogu, na którym nie wyczyniałem niestworzonych rzeczy. Kupiłem go jako nowy. Sprzedaje go, ponieważ skuter nie chodził tak jak miał chodzić, nie był ukończony, tzn. skończyło się na kupnie wariatora i wydechu i kilku regulacjach, a jak sami wiecie tych kilka rzeczy sprawy nie załatwia. Brak funduszy i czasu na dalszą zabawę ze skuterem zmusił mnie do sprzedaży tych przedmiotów. Wariator nigdy nie upadł na ziemie, nie jest popękany, wszystko jest OK!

BONUS!
Jako gratis jestem w stanie dołożyć przedmioty widniejące na zdj. Najbardziej wartościową rzeczą tam jest sprężyna Sage6 MEDIUM.

Na prośbę zainteresowanej osobny jestem w stanie zrobić więcej zdj. Możliwy odbiór osobisty.

Kontakt
tel. 888 310 111 ( dzwonić po 15:00)
e-mail nygerrabka@gmail.com

ZDJĘCIA !!!

http://allegro.pl/wariator-stage6-sport ... 76367.html

Cena interesująca mnie to około 100zł.. możliwa negocjacja :)
nyger96
Świeżak

Powrót do Ogłoszenia drobne