Zobacz wÄ…tek - Cafe Racer z Suzuki GZ 250
NAS Analytics TAG

Cafe Racer z Suzuki GZ 250

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Cafe Racer z Suzuki GZ 250

Postprzez klasykkk » 9/12/2013, 00:21

Witam,



Zawsze byłem wielkim fanem Cafe Racer'ow i chciałem w taki sposób przerobić swoją GZ 250. W planach mam wymianę kierownicy na clip-on, zmianę błotnika i przemieszczenie podnóżków/hamulca/dźwigni skrzyni bardziej na tył.

Jestem natomiast laikiem, mam więc do Was następujące pytania: czy przemieszczenie podnóżków/hamulca/dźwigni skrzyni jest bardzo skomplikowaną operacją? Do właścicieli GZ 250: czy istnieją tylne błotniki, które nie byłyby tak strasznie długie jak w gz250 a można by je zamocować i przykręcić do nich tylne siedzenie z gz250? Od jakich cen mogę nie bać się kupić używanej kierownicy clip-on?

Serdecznie pozdrawiam.
klasykkk
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2/5/2013, 10:36


Postprzez henio12323 » 9/12/2013, 10:19

skoro sie o takie rzeczy pytasz to sie za to nie bierz :D trzeba wiedziec co się robi żeby podczas jazdy nic co wazne nie odpadło. bo raczej smiesznie by było gdybys jechał i zgubił podnóżek który źle zamontowałes ( a raczej przyspawałes)
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê