Zobacz wątek - Szybka sprawiedliwość - ku przestrodze złodziejaszkom
NAS Analytics TAG

Szybka sprawiedliwość - ku przestrodze złodziejaszkom

O wszystkim
_________

Postprzez Mi5i3K » 7/8/2007, 23:55

Ja wam powiem co o tym mysle:

PENIS MU WIELKI W DUPE

szkoda motocykla......


niech sie Bog nad toba zlituje. Mowiecie lata pracy, wyrzeczen. Jak by nie patrzec zlodziej to tez czlowiek. Ukradl zginal na wlasne zyczenie oczywiscie. Ale wyzwiska i bluzgi zachowajcie dla siebie. Zlodziej tez ma rodzine,wlasne zycie i dla mnie jaki by motor nie był zniszczony nie równa sie z życiem czlowieka. Mowieice ze motocykl wazniejszy ? Powiedzcie to dzieciom tego ktory zginal.


Gdyby ten zlodziej (przyjmijmy ze to byla kradziez) przezyl sam dalbym komentarz typu: Za ch*** i na latarnie. Ale w obliczu smierci widze wszystko inaczej :) Zgadzam sie ze zlodzieje skurwysyny przyjda i w 5 minut obrobia cie z 5 lat pracy. Ale nie pojezdzajmy martwych.



Równie dobrze, moglibyście opłakiwać motocykl niż ofiare dla przykladu waszego dobrego przyjaciela, ktory zginal na motocyklu. Powiecie to nie zlodziej.... w czym niby wasz przyjaciel jest lepszy od takiego zlodzieja ?






_______________________________________________________--


PS: Nie mowie juz o tym przypadku, bo okazalo sie przeciez ze to zwykly porzadny chlopak. Mowie o wizerunku który WY stworzyliscie.


pozdrawiam
Essential napisał(a):a nie piszcie bo mnie tylko wkurzacie na suszarze to bym se ;ojezdzil yakie gguwno jakich malo tylko dla miastowych a ja ze wsi pochodze gdzie sa pola a nie autosrady
Avatar użytkownika
Mi5i3K
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 30/5/2007, 19:52


Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości




na górê