Zobacz wątek - cruiser do 10000zł

cruiser do 10000zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

cruiser do 10000zł

Postprzez koshioi » 2/12/2013, 16:37

Witam.
Mam 23 lata, 190cm wzrostu i 120 kg wagi i... prawo jazdy kat. A2
doświadczenia za dużego nie mam, wiedza moja jest ogólna dlatego kieruję do was pytanie:
jaki motocykl (oczywiście cruiser) byłby dla mnie odpowiedni do jazdy ogólnej (krótsze trasy, poruszanie się po mieście)
Virago 535 jest trochę damski, tym bardziej dla mnie
intruderki 600 wydają się spoko. może shadowka? albo dragstar 650?
nie chce być niedźwiedziem na rowerze:(
poza tym fajnie by było czasem kogoś wziąć na pakę.
prawko A będzie najwcześniej w marcu 2015.
i drugie pytanie:
moze coś większego na dłużej, ale z zarejestrowanym zdławieniem mocy?
proszę o porady
pozdrawiam
koshioi
Świeżak

Postprzez kamyk82 » 3/12/2013, 22:50

W związku z tym że jesteś kawał chłopa to na każdym z wymienionych motocykli będziesz wyglądał jak na rowerze .
Jeżeli miałbym Ci doradzić to to z tych trzech najbardziej pasował by Ci Intruder .
Virago 535 to mały motocykl ale najmocniejszy z całej trójki .
Drag Star 650 fajny ale najsłabszy z tych trzech , zmodyfikowany silnik 535 niestety tylko 39 km , jazda solo jeszcze jako tako ale we dwoje już gorzej .
kamyk
kamyk82
Świeżak

Postprzez koshioi » 3/12/2013, 23:53

No właśnie. virago pod względem mocy najfajniejsze. Zabrałbym siebie, czasem kogoś lekkiego i kilka kg ładowności na kanapki by zostało:) Parę osób doradzało, abym zaczekał do kat. A i wtedy walnął coś większego (oczywiście z bonusowym funduszem), ale w ten sposób obycia nie zdobędę. Poza tym, z moją wagą muszę mieć respekt do tego na co siadam, dlatego zależy mi na czymś mniejszym (ale nie za małym) na początek.
koshioi
Świeżak

Postprzez kamyk82 » 6/12/2013, 16:47

Dobrze Ci radzą , poczekaj i kup coś większego . Motocykle typu cruiser nie są jakieś straszne mocne nie licząc kilku typu Rocket III , nowy v-max czy Intruder 1800.
Choć ja posiadam takiego intruza i jak trzeba to jest potulny jak baranek ..

Wybór masz nie łatwy ale zrobisz jak będziesz uważał . Teraz mamy akurat zimę ( przynajmniej u mnie )to szukanie masz z głowy , no chyba że wyskoczy coś ciepłego to można coś przetestować .
kamyk
kamyk82
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A