Zobacz wątek - Garść uwag związanych z kupnem motocykla.
 
NAS Analytics TAG

Garść uwag związanych z kupnem motocykla.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez miki1406 » 31/12/2013, 23:20

To patrzenie na oryginalny lakier to też takie niepewne. Co za problem skompletować sobie ori owiewki z aledrogo?? Spawanej ramy (dobrze zrobionej) nie poznacie, tutaj tylko rentgen specjalny. Wiem bo widziałem taką ramę.

Generalnie warto popatrzeć też chłodnym okiem na miejsce gdzie kupujemy moto. Może na półce leżą stare połamane owiewki, może podjechali aktualnie koledzy od stunt wycieczek, może gość to smarkacz, którego nie stać na wymianę nawet oleju i moto zaniedbane. Wsłuchać się w to co gość mówi i jak to robi. Jakie jest jego podejście. Może stoi kolega takim samym modelem i już podmienione co lepsze...

To jest Polska, tu niewielu stać na ASO. Tu pojawiają się rzeźby, kombinacje... Niestety, nikt nie chce zostać z trupem...
Kupno moto z drugiej ręki to naprawdę śliski grunt. Jak nie dysponujemy zbyt dużym budżetem to od razu lepiej założyć, że moto może być miną i zobaczyć ile kosztuje to czy tamto. I wybierać modele popularne, takie co są do tego graty. CB/CBR/GS/GSXF/GSXR/ZXR/YZF/FZR/VFR itp. Pewnie, że lepiej kupić Aprile w dobrej kasie, ale dokup do tego np. wolne sprzęgło, nie ma i kosztuje prawie tyle co piec do GSXF'a. Podobnie Ducati, Gilera i egzotyczne modele (nie mówie, że złe) VTR/TL/RS-V2/RSV. Motocykle fajne, ciekawe, ale i drogie w utrzymaniu.
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice


Postprzez fliper210 » 1/1/2014, 13:53

@up
naprawdę spędziłeś sylwka na forum ?
widzę że ty też Boshi :(

Nie twój interes jak kto spędził Sylwestra. Za spam ostrzeżenie nr2 // Boshi

Edit 18:30
szczerze to chciałem coś sprawdzić ale nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, niestety Boshi ma chyba jakieś przykre wspomnienia z sylwestra
Ostatnio edytowano 1/1/2014, 18:32 przez fliper210, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
fliper210
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 17/6/2012, 19:21
Lokalizacja: KRK


Postprzez miki1406 » 1/1/2014, 18:11

Tak, bo żona pracuje na orlenie i miała 24h. Co miałem robić?? Wolała wolną wigilie, i siedziałem sam.

Fakt, to że pisałem akurat o tej porze nie jet powodem do offtopowania. Takie pytanie mogło paść na PW.
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez Boshi » 1/1/2014, 20:17

Miki, takie wyjaśnienia to na pw. Ostrzeżenie słowne.
Fliper, nie wtrącaj się w czyjeś życie prywatne, złamałeś regulamin, wyłapałeś ostrzeżenie, jak masz jakieś zastrzeżenia to zapraszam na pw. Temat zamykam.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości




na górê