Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl, +/- 6 000 PLN
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl, +/- 6 000 PLN

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy motocykl, +/- 6 000 PLN

Postprzez snnemeznis » 21/11/2013, 19:08

Witam, od dluzszego czasu motocykl nie daje mi spac po nocach, a ze bylem grzeczny w tym roku to postanowilem, ze spelnie swoje marzenie.

Poszukuje czegos na poczatek, jestem absolutnym laikiem w kwesti dwoch kolek.

Nie potrafie sprawdzic stanu technicznego itp.

Mam wiec gorace prosbe do Was, jezeli macie jakies sprawdzony sprzet ewntualnie wpadnie wam w oko ogloszenie warte uwagi to prosze o jakies informacje.

Jest tylko jedno ale kat A bedzie dopiero na nastepny rok wiec sam nim nie przylece.

Co do motocykla.
1. 0 km przejechanych
2. Jazda na codzien, tzn tam gdzie obecnie latam autem; praca, miasto, dluzsze wypady za miasto taka podmianka samochodu na motocykl
3. plus/minus 6000 na sam moto, pamietam o ubraniu :)
4. Podobaja mi sie sporty ale czy bedzie tak wygodnie jak na turystyku i czy swiezy opanuje jazde?
5. Rozwazam gs 500/xj 600
6. Fajnie jak moto nie bede musial zmieniac po jednym, dwoch sezonach
7. Jestem zdrowo myslacym czlowiekiem, wiem ze do wszystkiego nalezy podchodzic z glowa ale boje sie ze "taki kawal prostej, ladnej drogi i nie odrekcisz"
8.180 cm wzrostu, 85 kg wagi
9. Podobaja mi sie sprzety z owiewkami ale boje sie o szlify, a predzej czy pozniej beda.


Oferty z podlasie mile widziane.

Pozdrawiam serdecznie,
Wojtek
snnemeznis
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21/11/2013, 18:55


Re: Pierwszy motocykl, +/- 6 000 PLN

Postprzez Carbonowy » 25/11/2013, 10:48

snnemeznis napisał(a):Witam, od dluzszego czasu motocykl nie daje mi spac po nocach, a ze bylem grzeczny w tym roku to postanowilem, ze spelnie swoje marzenie.

Poszukuje czegos na poczatek, jestem absolutnym laikiem w kwesti dwoch kolek.

Nie potrafie sprawdzic stanu technicznego itp.

Mam wiec gorace prosbe do Was, jezeli macie jakies sprawdzony sprzet ewntualnie wpadnie wam w oko ogloszenie warte uwagi to prosze o jakies informacje.

Jest tylko jedno ale kat A bedzie dopiero na nastepny rok wiec sam nim nie przylece.

Co do motocykla.
1. 0 km przejechanych
2. Jazda na codzien, tzn tam gdzie obecnie latam autem; praca, miasto, dluzsze wypady za miasto taka podmianka samochodu na motocykl
3. plus/minus 6000 na sam moto, pamietam o ubraniu :)
4. Podobaja mi sie sporty ale czy bedzie tak wygodnie jak na turystyku i czy swiezy opanuje jazde?
5. Rozwazam gs 500/xj 600
6. Fajnie jak moto nie bede musial zmieniac po jednym, dwoch sezonach
7. Jestem zdrowo myslacym czlowiekiem, wiem ze do wszystkiego nalezy podchodzic z glowa ale boje sie ze "taki kawal prostej, ladnej drogi i nie odrekcisz"
8.180 cm wzrostu, 85 kg wagi
9. Podobaja mi sie sprzety z owiewkami ale boje sie o szlify, a predzej czy pozniej beda.


Oferty z podlasie mile widziane.

Pozdrawiam serdecznie,
Wojtek



KUP SOBIE HONDE CB500 W WERSJI S SKORO CI SIE OWIEWKI PODOBAJÄ„:) BO GS500 PRZY TWOJEJ WADZE TO TAK SOBIE a cebula poradzi
jesli podlaskie to najbliżej masz:
http://tablica.pl/oferta/honda-cb-500-s ... 12e6cb7294
http://tablica.pl/oferta/honda-cb-500-s ... 2c7d57cc5c

Możesz przestać krzyczeć w końcu? jeszcze jeden taki post i poleci lizak // boshi
Ostatnio edytowano 25/11/2013, 11:05 przez Carbonowy, Å‚Ä…cznie edytowano 3 razy
Suzuki GS500 > Suzuki GSF600 > Honda CBR600F > Honda CBF1000
Avatar użytkownika
Carbonowy
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 29/8/2013, 13:20
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez SkoQ » 25/11/2013, 10:56

To wszystko bardzo do siebie podobne GS 500, CB 500, ER-5, GPZ 500... tym bardziej jako świeżak nie odczujesz różnicy :)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Re: Pierwszy motocykl, +/- 6 000 PLN

Postprzez Glenroy » 25/11/2013, 19:22

Carbonowy napisał(a):KUP SOBIE HONDE CB500 W WERSJI S SKORO CI SIE OWIEWKI PODOBAJĄ:) BO GS500 PRZY TWOJEJ WADZE TO TAK SOBIE a cebula poradzi


Ważę 85kg i jestem wyższy od kolegi, przy jeździe solo nie miałem wrażenia żeby ER-5 czy kolegi GS500 nie dawały rady ;). Jeżeli kolegę kręcą owewki to GS500F wygląda imo o niebo lepiej :).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê