Zobacz wątek - [S] Silnik, Rama, Tarcze tuning i inne Yamaha R6 03-05
NAS Analytics TAG

[S] Silnik, Rama, Tarcze tuning i inne Yamaha R6 03-05

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

[S] Silnik, Rama, Tarcze tuning i inne Yamaha R6 03-05

Postprzez tomipr » 2/11/2013, 22:48

Sprzedam Części z Yamahy YZF R6 2004r.

Amortyzator tył, Zbiornik paliwa, cięgno zmiany biegów, komputer, filtr powietrza wraz z obudowa, gumowe doloty powietrza, kierunki przednie, licznik (niestety szybka rozbita), mocowanie klamki sprzegla, oslonka lancucha, ośka przód, ośka tył, pług lewy i prawy(porysowane lecz nie pekniete), osłonka przedniej zebatki, polka górna, RAMA prosciutka z polskimi papierami (zarejestrowana), regulator napiecia, rollgaz, set kierowcy lewy(z podnozkiem), sety pasazera(z podnozkami), siedzenie kierowcy(bdb stan), pasazera(przytarte), silnik wraz ze skrzynia biegów( to i to 100% sprawne i w bdb stanie. Silnik ma przejechane okolo 33 tys km.), soczewki( tyle mi zostalo z lampy :( ), stacyjka+2klucze, przelacznik prawy (starter), stopka, tarcza tuningowa tylna (5mm), tarcze tuningowe przednie(4,9mm), wiazka elektryczna, zaciski... pewnie cos pominalem. Jak cos potrzeba to pisac na forum lub jesli sie spieszy to kontakt tel. 513-364-666

Zamieszczam link do tarcz: http://allegro.pl/tarcze-przod-tuning-yamaha-yzf-r6-okazja-i3674857408.html (otwórz link)
Reszta w pozostałych aukcjach, tak jak i ceny, jednak z cena zawsze sie mozemy dogadac ;)

PS. Nie jestem zadnym handlarzem tylko jest to ogloszenie prywatne. Niestety mialem wypadek i musze teraz posprzedawac to co mi zostalo.. :/
tomipr
Świeżak

Powrót do Ogłoszenia drobne