Zobacz wątek - Suzuki Bandit 600S 2001r + osprzęt
NAS Analytics TAG

Suzuki Bandit 600S 2001r + osprzęt

Wywalac wszystko jak leci

Suzuki Bandit 600S 2001r + osprzęt

Postprzez GhastRider90 » 1/11/2013, 12:07

Witam do sprzedaia mam motocykl Suzuki Bandit 600S rocznik 2001. Motocykl garażowany, używany przez 2 sezony, przebieg motocykla jest oryginalny udokumntowany na dzień dzisiejszy przebieg wynosi 67320. Motocykl Serwisowany w ASO, posiada książkę serwisową.
w sezonie 2013 motocykl był serwisowany w MotoGP zostały wymienione nastepujace użytkowe częsci:
- łożyska koła tył/przód,
- olej w lagach,
- uszczelniacze lag,
- zebatka napedowa przód,
- zebatka zdawcza tył,
- łańcuchc złoty DID,
- świece na NGK Ceramiczne,
- opony Pirelli Diablo Strada (zrobiłem na nich 9tys km),
- regulacja zaworów,
- czyszczenie, regulacja gazników,

za całośc zapłaciłem około 2000zł celem przygotowania motocykla do wyprawy.


Motocykl prócz lekko pekniętej owiewki z lewej strony która była wynikiem przewrotki w miejscu(na parkingu podziemnym) oraz pękniętego przedniego błotnika nie z mojej winy co zostało zawarte w poprzedniej umowie z właścicielem nie posiada wad ukrytych. Motocykla używałem na dojazdy do pracy i turystyki motocyklowej. Suzuki odwiedziło ze mną wiele miejsc w Europie i ani razu mnie nie zawiodło. Z racji podróży motocykl dodatkowo został wyposarzony w gniazdo zapalniczki podłaczone bezpośrednio pod stacyjkę deflektor motocyklowy, uchwyt telefonu na kierownicy oraz stelaż wraz z kufrem kappa o pojemnosci 46l wraz ze stelarzem na dodatkowy bagaż. Jako gratis do motocykla dodaję klatke ochronna na silnik o wartosci 390zł wraz z mocowaniem która nie była ani razu użyta. Motocykl sprzedaje gdyż chce kupic tyrystyczne enduro którym zacznę zwiedzac wschodnią ścianę Europy. Cena motocykla to 10.000zł do negocjacji. Na motocykl daję gwarancję na pismie na 2 miesiące bądz 1000km co zostanie zawarte w umowie ze mną.

http://allegro.pl/show_item.php?item=3670820932
Suzuki Bandit 600S 2001r still rolling...
Avatar użytkownika
GhastRider90
Świeżak
 
Posty: 271
Dołączył(a): 23/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Czarnoziem:)


Postprzez leff » 1/11/2013, 12:58

uzupelnisz tytul zgodnie z wytycznymi czy mam wywalic ten post?
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê