Zobacz wątek - [S] KTM 690 SMC-R

[S] KTM 690 SMC-R

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[S] KTM 690 SMC-R

Postprzez Ozgah » 30/10/2013, 09:20

Witam !

Mam do zaoferowania wyjątkowy i specyficzny motocykl jakim jest KTM 690 SMC-R !

Ogólnie rzecz biorąc chyba każdy wie lub się domyśla z czym się je 690... potężna moc motocykla połączona z małą masą pozwala na niezastąpione odczucia związane z poruszaniem się i przemieszczaniem owym motocyklem.

Sam motocykl kupiłem w Niemczech, wtedy miał on bodajże 700-800 kilometrowy przebieg i sprzedawał go chłopak, dla którego był on po prostu za mocny co można wywnioskować po lekko przerysowanym tylnym, prawym plastiku...dlatego też postanowił go sprzedać.

Ja sam zrobiłem na nim trochę więcej kilometrów, mianowicie obecnie motocykl posiada trochę ponad 5 tysięcy. Motocykl sprzedaje, ponieważ muszę kupić samochód, gdyż na tym etapie życia jest mi bardziej potrzebny... muszę to przyznać ze łzami w oczach.

W motocyklu założyłem oryginalne handbary, których nie było kiedy go kupiłem, plus tłumik LeoVince oraz blachę ochronną na silnik, która też kosztowała swoje.

Na początku tego sezonu był zmieniany olej plus wszystkie filtry !

Co jeszcze ? W razie pytań proszę o kontakt:

607-234-113 / Oskar

FOTKI NA ALLEGRO... AUKCJA (otwórz link)
Ozgah
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl