Zobacz wątek - Cross "Bemi" 110-Problem z odpaleniem ...

Cross "Bemi" 110-Problem z odpaleniem ...

Enduro, Cross
_________

Moderatorzy: Walenty, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, henio12323, Beavis

Cross "Bemi" 110-Problem z odpaleniem ...

Postprzez Luki23055 » 25/10/2013, 20:55

Witam , jestem tu nowy i nie wiem czy to dobry dział :? ,ale cóż wracając do mojego problemu ... Jestem maniakiem crossów i pewnego dnia postanowiłem po przerwie odpalić mojego cross'ika , wszystko "cud malinki" odpalił za 3 kopniakiem :D , więc szykowała się ostra jazda :P . Pojechałem, przejechałem z 10 km , nagle na polu cross zaczął GASNĄĆ :shock: To pomyślałem pewnie paliwo nie doszło to odczekam, niech ostygnie :P , owszem cross odpalił lecz po przejechaniu 5 metrów, zgasł :? . I tak było z 10 razy , musiałem go odpalać na pycha :cry: ... Gdy "przyjechałem" do domu , odstawiłem go do Garażu , była lekka przerwa, nie jeździłem z tydzień. Pewnego dnia , a mianowicie przedwczoraj postanowiłem rozruszać moją maszynę i "ni" żadnego ch...a nie dało się , pomyślałem , że gaźnik :x ... Wyczyściłem go 2 razy , sprawdziłem iskra była , (mam quada 150 i taką samą świece , więc jak była rozgrzana to przełożyłem do crossa) Nie odpalił , to postanowiłem wyczyścić świece oraz zamiast odpalać z kopniaka to na pycha ,cross odpalił na 3 biegu oraz po przejechaniu 3 okrążeń (około 20 m) zgasł znowu i nie odpalił do dzisiaj :cry: . Jaka może być przyczyna ? P.S. Sorrki za błędy D:
Luki23055
Świeżak

Powrót do Offroad