Zobacz wÄ…tek - Nowy zlot motocyklowy
Advertisement
NAS Analytics TAG

Nowy zlot motocyklowy

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Nowy zlot motocyklowy

Postprzez MTX 80 » 22/10/2013, 20:04

Witam serdecznie wszystkich motocyklistów,mam 20 lat i mieszkam w bardzo pięknym miejscu nad samym Jeziorem Jeziorak z bezpośrednim do niego dostępem i w zeszłe wakacje wpadłem wraz z moimi rodzicami na pomysł organizacji zlotów motocyklowych ponieważ uważam że jest to idealne do tego miejsce.Chciałbym się tylko od was ludzi którzy wydaje mi się że byli już nie raz na tego typu imprezach dowiedzieć co powinno się tam znajdować? Zorganizowałem już koncert muzyczny,myśle że nie zabraknie też przekąsek typu zapiekanki hot-dogi,piwa kuflowego itp.A co dalej?o czym nie wspomniałem,a powinienem?Dodam też że mój terem ma pow 2 ha i jeszcze raz powtórze że cały ten teren jest z bezpośrednim dostępem do Jeziora na całej jego długości dlatego uważam że każdy powinien być wyposażony w namiot.A brzeg jest bardzo płytki,w odległości 60 m od brzegu grunt sięga dopiero 2 m głębokości czyli nawet nocne kąpiele nie zagrożą utonięciem.Czekam na porady od was i z góry za nie dziękuje.
MTX 80
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20/10/2013, 17:14


Postprzez leff » 22/10/2013, 20:16

dublujesz posty, odnajdz swoj poprzedni watek, jeszcze raz i bedzie warn a na razie kloda
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê