Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> 10 latek zbudował swojego własnego...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] 10 latek zbudował swojego własnego...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] 10 latek zbudował swojego własnego...

Postprzez Åšcigacz » 21/10/2013, 14:53

Dyskusja na temat: 10 latek zbudował swojego własnego cafe racera
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
10 latek zbudował swojego własnego cafe racera
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 21/10/2013, 14:53

Ja w wieku 10-11lat,bez żadnego zaplecza sprzętowego,wsparcia
co do wiedzy od rodziców,jedynie co sam się nauczyłem ze schematów,ksiazek lub licznych portali internetowych o motoryzacji.
Udało mi się zrobić generalny remont silnika co prawda w Simsonie :D
Ale to otworzyło mi kompletnie inny świat w wieku 11lat :D
Simson sr50 jeździ od tamtego czasu 8 lat,służy jako pierwszy i raczej ostatni sentymentalny pupilek w garażu :D
Mechanikiem raczej nie będę z tytułu,a wiedzę mam kilkukrotnie większą niż nie jeden absolwent technikum/zawodówki samochodowej.
Pozdro :D<br><hr>Rafi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 21/10/2013, 19:58

Komentatorzy napisał(a):Ja w wieku 10-11lat,bez żadnego zaplecza sprzętowego,wsparcia
co do wiedzy od rodziców,jedynie co sam się nauczyłem ze schematów,ksiazek lub licznych portali internetowych o motoryzacji.
Udało mi się zrobić generalny remont silnika co prawda w Simsonie :D
Ale to otworzyło mi kompletnie inny świat w wieku 11lat :D
Simson sr50 jeździ od tamtego czasu 8 lat,służy jako pierwszy i raczej ostatni sentymentalny pupilek w garażu :D
Mechanikiem raczej nie będę z tytułu,a wiedzę mam kilkukrotnie większą niż nie jeden absolwent technikum/zawodówki samochodowej.
Pozdro :D<br><hr>Rafi<br>
to jest wielki sukces zrobić remont silnika Simsona w wieku 10 lat...a nie jakas bzdura ze w wieku 10 lat ktoś buduje motocykl... w takim wieku ledwo ktoś może umiec cos pochewtac ( nie spawać) cheftać uwierzcie, ...w serwisie rozlozenie silnika i zlozenie go pzez profesionalny warsztat wymaga kilku osób .... 10 latek nie załatwi sam szlifowania wału cylindrów tloków dorabiania skomplikowanych części....to wlasnie jest ta mala pomoc taty ;].. kto zlozy i zregeneruje zawieszenie..tego się nie robi na wlasną reke ..kto wprasuje w stare lagi nowe tulejki ? trzeba maszyny lub odpowiedni sprzet.... powiedzmy ze młody zrobil 1/3 motocykla za instrukcjami taty to i tak był by wielki sukces ... a poparte jest to moja przygodą która zaczolem w wieku 13 lat i po kolei przez 10 lat miałem do czynienia z motocyklami które sam naprawiałem i było przy tym dużo osób które by7ly niezbędne do remontów wręcz setki pozdro..( wsk 125/wsk 175/dt125/fantic 380/ fantic 600/cr 250/cr 500/ yzf 600 thundercat/cbr 125)<br><hr>tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/10/2013, 15:13

Tutaj koledzy pisali ze sami składali,remontowali itp. silniki ale dla takiego dziecka to jest wielka rzecz teraz zbudował mały motor a może kiedyś w przyszłości będzie budował motory lub inne maszyny na których my bd jeździć albo nasze dzieci itd. Ja sam jestem zaskoczony tym ze taki młody człowiek wpadł na taki pomysł a co dopiero jego rodzice. Pewnie nie jeden kolega zazdrości mu tego. LwG :D<br><hr>piotrek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê