Zobacz wątek - [S] Spodnie skórzane ARLEN NESS LP 1261

[S] Spodnie skórzane ARLEN NESS LP 1261

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Miczab, leff

[S] Spodnie skórzane ARLEN NESS LP 1261

Postprzez jakub.katny » 16/10/2013, 14:06

http://allegro.pl/show_item.php?item=3633587413

Mam do sprzedania spodnie skórzane ARLEN NESS LP 1261 w rozmiarze 50 (mam w biodrach 88 cm i jeszcze trochę luzu w nich). Spodnie kupiłem dwa lata temu i zrobiłem w nich około 10-12 tys. kilometrów. Są w stanie idealnym, tzn. nie ma uszkodzeń, wszystkie zamki są sprawne, skóra nie jest przetarta, zniszczona, pęknięta, podszewka nie jest porwana. Mam w zwyczaju dbać o rzeczy to i raz na około miesiąc woskowałem je, a w zimę były przechowywane wisząc na wieszaku w szafie wyprostowane.

Opis:

- wykonane z najwyższej jakości grubej skóry wołowej

- posiadają twarde ochraniacze CE na kolana i piszczel, wkładki w okolicach bioder i pośladków (wygodnie się siedzi!)

- posiadają zamek do spięcia z kurtką (360 stopni)

- mają dwie kieszenie z tyłu

Z moich doświadczeń wynika, że świetnie się sprawdzają w szerokim wachlarzu temperatur. Jesienią i wiosną wystarczyło jeździć w założonych pod nie spodniach termoaktywnych i nie było zimno. Są także wygodne w chodzeniu mając materiał uławiający zginanie nad kolanami. Ogólnie mają krój sportowy.
jakub.katny
Świeżak

Powrót do Ogłoszenia drobne