Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Range Rover kontra motocykliści -...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Range Rover kontra motocykliści -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 08:49

Komentatorzy napisał(a):I to są prawdziwi motocykliści a nie p...dy jeżdżące w niedziele na nowiutkim romecie w nowiutkiej ramonesce i wywracające się na każdym skrzyżowaniu nie w jednostce siła a w jedności, Pozdrawiam MC<br><hr>Samy<br>
A ty pewnie jestes ten typ frajera co tylko w grupie kozak.<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 08:51

Komentatorzy napisał(a):jestem skłonny uwierzyć, że motocyklista, który został przejechany próbował łagodzić sytuację. Dlaczego? Człowiek który walczy, nie spuszcza z oka przeciwnika - obawia się go, spodziewa się kontr uderzenia, jest gotowy... to też jest jeden z naszych instynktów (np. wielu żołnierzy traci wzrok, bo nie potrafią przełamać tego naturalnego odruchu patrzenia na wybuch - podczas gdy powinni się odwrócić i paść na ziemię). Tymczasem gość koncentruje się na swoim motocyklu - odwraca się, NIE BIERZE UDZIAŁU W STARCIU, nie zajmuje pozycji do walki, nie czuje zagrożenia, ponieważ w jego krwi nie ma adrenaliny towarzyszącej walce... Być może się mylę, bo np. całe zdarzenie działo się zbyt szybko, ale najprawdopodobniej gdyby było inaczej, nie znalazł by się pod kołami auta, wykonał by jakiś ruch obronny, uciekł, wskoczył na maskę...<br><hr>buu<br>
Zawsze mogl wracac do motocykla np. po noz...<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 09:34

Komentatorzy napisał(a):I to są prawdziwi motocykliści a nie p...dy jeżdżące w niedziele na nowiutkim romecie w nowiutkiej ramonesce i wywracające się na każdym skrzyżowaniu nie w jednostce siła a w jedności, Pozdrawiam MC<br><hr>Samy<br>
Komentatorzy napisał(a):A ty pewnie jestes ten typ frajera co tylko w grupie kozak.<br><hr>.<br>
Nie, ale zawsze otaczają mnie przyjaciele na których zawszę mogę polegać, ja mam ich a oni mnie. Jak jesteś sam to odsuń się i nie przeszkadzaj.<br><hr>Samy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 09:34

Komentatorzy napisał(a):I to są prawdziwi motocykliści a nie p...dy jeżdżące w niedziele na nowiutkim romecie w nowiutkiej ramonesce i wywracające się na każdym skrzyżowaniu nie w jednostce siła a w jedności, Pozdrawiam MC<br><hr>Samy<br>
weź ty sobie w głowę młotkiem przywal. te twoje cioty mc to mocne jak jest 5 na 1
ciota i pedał z ciebie i frajer <br><hr>dr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 09:37

Komentatorzy napisał(a):I to są prawdziwi motocykliści a nie p...dy jeżdżące w niedziele na nowiutkim romecie w nowiutkiej ramonesce i wywracające się na każdym skrzyżowaniu nie w jednostce siła a w jedności, Pozdrawiam MC<br><hr>Samy<br>
Komentatorzy napisał(a):weź ty sobie w głowę młotkiem przywal. te twoje cioty mc to mocne jak jest 5 na 1
ciota i pedał z ciebie i frajer <br><hr>dr<br>
A co zazdrościsz ?? Nie jestem związany z żadnym MC ale uważam że kilka lat temu jeździli "prawdziwi motocykliści" a nie Ci którym tatuś kupił er jedynkę<br><hr>Samy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 09:44

o qu..wa jakie bydło na tych filmach, to prawie jak te u nas wiejskie przygłupy z pod warszawskich wiosek jak wjeżdżają do centrum Wawy. <br><hr>motocyklistaprawdziwy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 10:14

Komentatorzy napisał(a):I to są prawdziwi motocykliści a nie p...dy jeżdżące w niedziele na nowiutkim romecie w nowiutkiej ramonesce i wywracające się na każdym skrzyżowaniu nie w jednostce siła a w jedności, Pozdrawiam MC<br><hr>Samy<br>
Komentatorzy napisał(a):A ty pewnie jestes ten typ frajera co tylko w grupie kozak.<br><hr>.<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie, ale zawsze otaczają mnie przyjaciele na których zawszę mogę polegać, ja mam ich a oni mnie. Jak jesteś sam to odsuń się i nie przeszkadzaj.<br><hr>Samy<br>
Haha, co to za miałkie teksty... Telenowel za dużo się naoglądałeś czy co?<br><hr>realista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 10:15

Rzygać się chce jak się na to wszystko patrzy. Kocham motocykle i jeżdże od 13 roku życia i będę jeździł dokąd mi tylko zdrowie pozwoli ale szlak mnie trafia jak patrzę na to . Niech gliny się wezmą za to dziadostwo.<br><hr>joki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 10:16

Komentatorzy napisał(a):I to są prawdziwi motocykliści a nie p...dy jeżdżące w niedziele na nowiutkim romecie w nowiutkiej ramonesce i wywracające się na każdym skrzyżowaniu nie w jednostce siła a w jedności, Pozdrawiam MC<br><hr>Samy<br>
Komentatorzy napisał(a):weź ty sobie w głowę młotkiem przywal. te twoje cioty mc to mocne jak jest 5 na 1
ciota i pedał z ciebie i frajer <br><hr>dr<br>
Komentatorzy napisał(a):A co zazdrościsz ?? Nie jestem związany z żadnym MC ale uważam że kilka lat temu jeździli "prawdziwi motocykliści" a nie Ci którym tatuś kupił er jedynkę<br><hr>Samy<br>
"a nie Ci którym tatuś kupił er jedynkę"

Odpowiem na to cytujac ciebie z tego postu

"A co zazdrościsz ??"

Tak wiec nie wiem, czy jestes prawdziwym motocyklista, ale wiem napewno, ze jestes hipokryta.<br><hr>grzmut
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 10:21

Komentatorzy napisał(a):Cieszy mnie stanowisko zajęte przez redaktora Boczo, bo doprawdy czytając wiele komentarzy na tym portalu można było odnieść wrażenie że dla niektórych wystarczy mieć motocykl by wytłumaczyć każde przestępstwo. Trzeba wiedzieć kiedy i z kim się solidaryzować. Idąc o krok dalej osobiście jestem przeciwnikiem "pozdrawiania" się z motocyklistami na trasie, bo nigdy nie wiesz czy przed chwilą nie machnąłeś do totalnego chama lub debila z których nigdy nie chciałbyś mieć nic wspólnego. Tak samo w drugą stronę, nie zawsze osoba w samochodzie która nie zrobiła Ci miejsca stojąc na światłach jest kimś kogo trzeba od razu nienawidzić.
Uprzejmym warto być dla wszystkich na drodze i poza nią oraz myśleć indywidualnie.<br><hr>Szabon<br>
"że dla niektórych wystarczy mieć motocykl by wytłumaczyć każde przestępstwo. Trzeba wiedzieć kiedy i z kim się solidaryzować." ale ale jak to? Przeciez motocyklisci to jedna wielka rodzina, LWG, "obiecaj mi motorku, ze mnie nie zabijesz", niebianskie autostrady i te sprawy!!

podpisano/
motociota z pokolenia motociot<br><hr>motociota
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 10:29

Komentatorzy napisał(a):I to są prawdziwi motocykliści a nie p...dy jeżdżące w niedziele na nowiutkim romecie w nowiutkiej ramonesce i wywracające się na każdym skrzyżowaniu nie w jednostce siła a w jedności, Pozdrawiam MC<br><hr>Samy<br>
Komentatorzy napisał(a):weź ty sobie w głowę młotkiem przywal. te twoje cioty mc to mocne jak jest 5 na 1
ciota i pedał z ciebie i frajer <br><hr>dr<br>
Komentatorzy napisał(a):A co zazdrościsz ?? Nie jestem związany z żadnym MC ale uważam że kilka lat temu jeździli "prawdziwi motocykliści" a nie Ci którym tatuś kupił er jedynkę<br><hr>Samy<br>
Komentatorzy napisał(a):"a nie Ci którym tatuś kupił er jedynkę"

Odpowiem na to cytujac ciebie z tego postu

"A co zazdrościsz ??"

Tak wiec nie wiem, czy jestes prawdziwym motocyklista, ale wiem napewno, ze jestes hipokryta.<br><hr>grzmut<br>
No i widzisz jaki głupi jesteś :) Tytuł artykułu brzmi "Agresja budzi tylko agresję" Każdy z was by się tak zachował, czy to jadąc w "mocnej" grupie bikiem czy roverem. Sprowokowany podejmujesz głupie decyzje. A poza tym nie, nie zazdroszczę bo ja na swojego pierwszego Junaka odkładałem przez 5 lat i dzięki temu szanowałem go bardziej niż żonę i wiedziałem do czego on służy.<br><hr>Samy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 11:30

Komentatorzy napisał(a):I to są prawdziwi motocykliści a nie p...dy jeżdżące w niedziele na nowiutkim romecie w nowiutkiej ramonesce i wywracające się na każdym skrzyżowaniu nie w jednostce siła a w jedności, Pozdrawiam MC<br><hr>Samy<br>
Komentatorzy napisał(a):weź ty sobie w głowę młotkiem przywal. te twoje cioty mc to mocne jak jest 5 na 1
ciota i pedał z ciebie i frajer <br><hr>dr<br>
Komentatorzy napisał(a):A co zazdrościsz ?? Nie jestem związany z żadnym MC ale uważam że kilka lat temu jeździli "prawdziwi motocykliści" a nie Ci którym tatuś kupił er jedynkę<br><hr>Samy<br>
Prawda jest taka, że MC wśród motocyklistów to odpowiednik kiboli wśród fanów piłki nożnej. Są mocni tylko w grupie, zamiast szalików noszą kamizelki, uwielbiają zaczepiać (i bić) właścicieli innych kamizelek, wyznaczają "swój teren", są przeważnie bez wykształcenia i trudnią się różnymi profesjami niezgodnymi z prawem. Do tego bezczelnie roszczą sobie prawo do, uwaga, "legalizacji barw". Paranoja.
Wiele razy byłem na zlotach motocyklowych, gdzie organizator był spoza Kongresu, i widziałem jak zachowują się ludzie z MC. Bezczelnie chcą wjechać za darmo (bo to zlot na "ich terenie"), aż organizator musi wzywać ochronę, żeby ich spacyfikowała. Raz pozwolono im wjechać na teren zlotu i zachowywali się jak naćpane i pijane bydło. Szukali zaczepki i prawie doszło do bijatyki. To są motocykliści? To są kibole, którzy jeżdżą na motocyklach! Jeśli chodzi o umiejętności jazdy, to nie znam żadnego członka MC, który brałby udział w zawodach motocyklowych (ale może wyjątki się zdarzają). Więcej ludzi którzy dobrze jeżdżą i startują w zawodach jest chyba nawet wśród dziadków zrzeszonych w PRM-ie.<br><hr>w siodle od 25 lat
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 12:22

Komentatorzy napisał(a):I to są prawdziwi motocykliści a nie p...dy jeżdżące w niedziele na nowiutkim romecie w nowiutkiej ramonesce i wywracające się na każdym skrzyżowaniu nie w jednostce siła a w jedności, Pozdrawiam MC<br><hr>Samy<br>
Komentatorzy napisał(a):weź ty sobie w głowę młotkiem przywal. te twoje cioty mc to mocne jak jest 5 na 1
ciota i pedał z ciebie i frajer <br><hr>dr<br>
Komentatorzy napisał(a):A co zazdrościsz ?? Nie jestem związany z żadnym MC ale uważam że kilka lat temu jeździli "prawdziwi motocykliści" a nie Ci którym tatuś kupił er jedynkę<br><hr>Samy<br>
Komentatorzy napisał(a):"a nie Ci którym tatuś kupił er jedynkę"

Odpowiem na to cytujac ciebie z tego postu

"A co zazdrościsz ??"

Tak wiec nie wiem, czy jestes prawdziwym motocyklista, ale wiem napewno, ze jestes hipokryta.<br><hr>grzmut<br>
Komentatorzy napisał(a):No i widzisz jaki głupi jesteś :) Tytuł artykułu brzmi "Agresja budzi tylko agresję" Każdy z was by się tak zachował, czy to jadąc w "mocnej" grupie bikiem czy roverem. Sprowokowany podejmujesz głupie decyzje. A poza tym nie, nie zazdroszczę bo ja na swojego pierwszego Junaka odkładałem przez 5 lat i dzięki temu szanowałem go bardziej niż żonę i wiedziałem do czego on służy.<br><hr>Samy<br>
"Każdy z was by się tak zachował" Nie mierz innych swoją miarą.<br><hr>quadowiec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 13:10

"odwrócił się, popatrzał na kierowcę i zahamował, "
W dobre imię redaktorów Scigacza zostaje wbity kolejny gwóźdź.<br><hr>xX
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 13:10

"odwrócił się, popatrzał na kierowcę i zahamował, "
W dobre imię redaktorów Scigacza zostaje wbity kolejny gwóźdź.<br><hr>xX
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 15:28

Komentatorzy napisał(a):I to są prawdziwi motocykliści a nie p...dy jeżdżące w niedziele na nowiutkim romecie w nowiutkiej ramonesce i wywracające się na każdym skrzyżowaniu nie w jednostce siła a w jedności, Pozdrawiam MC<br><hr>Samy<br>
Komentatorzy napisał(a):A ty pewnie jestes ten typ frajera co tylko w grupie kozak.<br><hr>.<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie, ale zawsze otaczają mnie przyjaciele na których zawszę mogę polegać, ja mam ich a oni mnie. Jak jesteś sam to odsuń się i nie przeszkadzaj.<br><hr>Samy<br>
to taka grupa gejów co się na wzajem osłaniają hahahaha :)<br><hr>loco
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 17:54

Na początku filmu wyraźnie widać że zahamowanie przez motocykliste było zamierzone przez to że przy próbie zajechanie rangowi drogi kierowca zatrąbił. bez sensu takie zachowanie motocyklistów. Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.<br><hr>Guziec Śdch
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 17:59

Bez urazy Boczo ale na jakiej podstawie oceniasz całe zdarzenie i sr*sz do własnego gniazda? Jeśli tylko na podstawie filmu który pokazuje sam finał sprawy to bardzo się na Tobie zawiodłem...Z samego filmu nie wynika powód całego zdarzenia które jest co prawda bulwersujące ale może mieć uzasadnienie w tym co działo się wcześniej na drodze. Skąd autor artykułu wie czy kierowca samochodu wcześniej nie wymusił pierwszeństwa lub nie zajechał drogi motocykliście? Ja w pierwszych chwilach filmu nie widziałem agresji tylko próbę zatrzymania samochodu przez motocyklistę który hamował stopniowo a nie gwałtownie i jeszcze odwracał się do kierowcy. Kolejna sprawa broń i nóż. Sam swego czasu jeździłem na polowania na moto wioząc ze sobą broń myśliwską (legalną) a nóż mam do tej pory przypięty w plecaku bo podobnie jak narzędzia zawsze może się przydać. Czy z tego powodu zasługuję na to by mnie nazwać bandytą? A jak wiadomo w stanach dostęp do broni jest powszechny, więc co- każdy kto ją ma przy sobie jest również bandziorem Panie Redaktorze? Boczo pisze również o tym jak nas będą postrzegać po tym zdarzeniu. A ja mam to gdzieś bo i tak jestem odbierany jako wariat na motocyklu i dawca. Może jak puszkarze zobaczą film to zaczną się bać motocyklistów jeśli już nie mają do nich szacunku i mniej będzie wymuszeń i czystej złośliwości na ulicy z ich strony które już nie raz kończyły się dla nas tragicznie...<br><hr>marian65
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 18:48

Komentatorzy napisał(a):"odwrócił się, popatrzał na kierowcę i zahamował, "
W dobre imię redaktorów Scigacza zostaje wbity kolejny gwóźdź.<br><hr>xX<br>
Dramatyzujesz. Pokaż mi proszę JEDEN komentarz napisany BEZ BŁĘDU. Owszem, od Redakcji wymaga się więcej, ale taki błąd nie powoduje obalenia wymowy całego artykułu - z którą to wymową się zgadzam: chłopaki grali królów dzielni i spotkali nerwowego (?) który ciut przegiął. U nas też widać czasem taką postawę "a będe robił co mię go łba przydzie, kto mi podskoczy to go pizdnę" czyli szacunek do innych poniżej zera. No to co się dziwić, że to wraca do nas w postaci zajeżdżania, nie zostawiania kanionu itp. Trochę w tym odpowiedzialności zbiorowej, ja ty i on są czyści, ale ktoś inny 10 minut wcześniej puszkarza objechał i obtrąbił, albo przygazował w okno, a obrywa się komuś niewinnemu.<br><hr>Alf/red/
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/10/2013, 19:21

Komentatorzy napisał(a):"odwrócił się, popatrzał na kierowcę i zahamował, "
W dobre imię redaktorów Scigacza zostaje wbity kolejny gwóźdź.<br><hr>xX<br>
Komentatorzy napisał(a):Dramatyzujesz. Pokaż mi proszę JEDEN komentarz napisany BEZ BŁĘDU. Owszem, od Redakcji wymaga się więcej, ale taki błąd nie powoduje obalenia wymowy całego artykułu - z którą to wymową się zgadzam: chłopaki grali królów dzielni i spotkali nerwowego (?) który ciut przegiął. U nas też widać czasem taką postawę "a będe robił co mię go łba przydzie, kto mi podskoczy to go pizdnę" czyli szacunek do innych poniżej zera. No to co się dziwić, że to wraca do nas w postaci zajeżdżania, nie zostawiania kanionu itp. Trochę w tym odpowiedzialności zbiorowej, ja ty i on są czyści, ale ktoś inny 10 minut wcześniej puszkarza objechał i obtrąbił, albo przygazował w okno, a obrywa się komuś niewinnemu.<br><hr>Alf/red/<br>
Ja też się zgadzam z większością tekstu ale taki błąd to jak napisać chłopaką zamiast chłopakom ;)
A kierowca nawet nie musiał być nerwowy, zwyczajnie próbował ratować się ucieczką.<br><hr>xX
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr