Zobacz wÄ…tek - Tani motor do street/stunt
Advertisement
NAS Analytics TAG

Tani motor do street/stunt

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Tani motor do street/stunt

Postprzez Schizma » 30/9/2013, 11:00

Witajcie,
Mam 17 lat , 175 wzrostu oraz około 65 kg
Odkąd pamiętam interesuję się motoryzacją :D
moje poprzednie motory w kolejności od pierwszego :
-Romet ogar 200
-skuter TGB orion(stunt) nie wiele na nim jeździłem ze względu na usterki
-MZ ETZ 250
-I ostatnie najmocniejsze jak dotąd moto yamaha Xj 750 (seca) ciężkie moto , także nie mogłem pośmigać tak jak uwielbiam , o podniesieniu na koło mogłem na starcie zapomnieć , bez większych problemów jeździłem na full gazie , szybko wbijając wyższe biegi (także szybkiej jazdy się nie obawiam)

Teraz przyszedł czas na kolejne moto , moje fundusze to coś koło 1800 zł + jestem w trakcie sprzedaży bądź zamiany pewnego moto
http://tablica.pl/oferta/jawa-350-lux-CID5-ID3EPFz.html
łącznie może zrobiłem z 4-5 tyś km , nie za wiele ale cóż ...
Co do użytku motoru wciąż zastanawiam się nad street fightem / stuntem (wybór dla mnie jest na prawdę ciężki) także sądzę że coś tam pomożecie ;)
Czas na jazdę będę miał przeważnie w weekendy ewentualnie z 1 godzinę/max 2 w dni robocze ...
Na przerobienie moto mogę przeznaczyć 1400 zł z kolejnej wypłaty , rozejrzałem się trochę po necie i mogę wam przedstawić moto , które przyciągnęły moją uwagę ze względu przeważnie na cenę ;P , ale nie oszukujmy się za moje fundusze cudu mechaniki nie kupię , tylko ewentualnie jakieś trupy (w porywie sprawne trupy )
A więc zaczynajmy od moto które najbardziej zwróciło moją uwagę i myślę że waszą też zwróci , moto w stanie wizualnym jak moim zdaniem bdb oraz technicznym niby też ok
Honda CBR 600
http://tablica.pl/oferta/honda-cbr600-f ... 3EhcJ.html

Jako drugi moto znalazłem kolejną Cbr 600 w stanie tragicznym ale sprzedawca zgodził się na wymianę za moją jawę także może być to dla mnie dość kusząca propozycja
http://tablica.pl/oferta/honda-cbr-600- ... 3s2pZ.html

trzecim moto będzie yamaha 750 (dokładniej nie wiem jaka) widnieje na niej logo "ścigacz.pl" także może nawet miał ją ktoś z was (moim zdaniem trzeba w nią jeszcze sporo zainwestować) tzn. HB , klatka i te sprawy ale pozostawiam to waszej opinii
http://tablica.pl/oferta/yamaha-750-spr ... 3E5Lx.html

i teraz taki które na szybko znalazłem przeważnie uszkodzone , ale po moim portfelu niczego innego się nie spodziewałem a więc :

4. Kawasaki ZX750R cena wręcz śmieszna bo 800 zł , padła korba także śmiesznie z ceną naprawy nie będzie nie orientuje się w cenach ale sądzę iż korbe używaną kupi się za 600-700zł + jakiś tysiąc robocizny (dobrze sądzę ?)
http://tablica.pl/oferta/kawasaki-zx750 ... 3ylxF.html

5.HONDA VF500 , z wyglądem może nie zafajnie , ale gościu w niego trochę już ponoć zainwestował , także czemu nie ?
http://tablica.pl/oferta/honda-vf500-ci ... 3DStJ.html

6. Suzuki GSX 600 F
Moto odziwo w stanie wizualnym bdb ,lecz bez wkładu pieniężnego na przynajmniej klatkę oraz HB się nie obejdzie
http://tablica.pl/oferta/motocykl-suzuk ... 3hQbZ.html

7.yamaha fzr 1000
Ponoć do wymiany panewka , także koszta powinny się raczej w tysiącu zamknąć , tutaj szczerze zaczynam się bać tej pojemności ale to tylko kwestia przyzwyczajenia :) , nie jest on przypadkiem trochę za ciężki ??
http://tablica.pl/oferta/yamaha-fzr-100 ... 3seml.html

No i to by było na tyle , proszę o odpowiedzi , moto mogę kupić najwcześniej 10-tego (wypłata) , oraz nie dodawajcie odpowiedzi typu "gówniarz jesteś ty to jeździj sobie jakimś skuterkiem made in tesco i td) takie odpowiedzi będą przeze mnie z góry ignorowane , wiem co chce robić , wiem co mnie kręci także nie ma opcji aby pomysł mi z głowy wybić , a tak poza tym jeśli teraz zacznę to może mam jakieś drobne szanse na osiągnięcie czegoś większego w przyszłości :) , chociaż szczerze w to wątpię ale kto wie , jest to mój pierwszy temat na waszym forum , także jeśli będą jakieś nie dopatrzenia w moim temacie , proszę pisać a poprawię i zapamiętam na przyszłość :)
Schizma
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30/9/2013, 10:26
Lokalizacja: Opole


Postprzez SkoQ » 30/9/2013, 11:09

Za taką kasę nie kupisz kompletu ciuchów na moto, a gdzie mowa o maszynie. Poza tym nie masz uprawnień, a z tego co się orientuję w tym forum nie można doradzać w sprawach łamiących prawo polskie.

Chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie sÄ… koszty eksploatacji i przygotowania motocykl do stuntu .
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez Schizma » 30/9/2013, 11:21

Słuchaj , prawko jest od 23 roku życia , także prawka mieć nawet nie mogę , a potrzebuję moto na którym będę miał swoje początki , nie chce od razu rocznika 2000+ bo nie mam kasy ale muszę się na czymś na początku nauczyć ...
Napisałem do was bo nie mam za dużego pojęcia w tych sprawach. Także może przestaniesz marnować czas na mówienie co mi wolno a co nie , tylko po prostu pomożesz wybrać mi coś czego potem nie będę żałował ...
Naucze się na tym i kupię coś lepszego , o prawku jak pisałem do 23-go roku życia mogę zapomnieć chyba że się przepisy zmienią
Schizma
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30/9/2013, 10:26
Lokalizacja: Opole

Postprzez kello » 30/9/2013, 11:58

Istnieje prawo jazdy A1 oraz A2, także w Twoim przypadku mógłbyś legalnie jeździć po ulicach na motocyklu klasy 125. Jeśli taki układ ci odpowiada, to jest na tym forum dział poświęcony takim sprzętom, gdzie możesz się spytać o polecane modele.
kello
Świeżak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 26/6/2013, 14:25

Postprzez Schizma » 30/9/2013, 12:17

125 ?
weź przestań to nie ma mocy :/

pisałem w ogłoszeniu że interesuje mnie tylko i wyłącznie coś mocniejszego ...
I proszę o pomoc a nie próbowania odciągnięcia mnie od mego pomysłu

Edytuj posty.
Nie nagiąłeś regulaminu forum- nie pytasz jak obejść prawo (to jest tutaj zabronione), więc nie mam podstaw do dania Ci ostrzeżenia, jednak przemyśl to co Ci koledzy napisali.
kravec
Schizma
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30/9/2013, 10:26
Lokalizacja: Opole

Postprzez SkoQ » 30/9/2013, 12:36

A mnie interesuje odrzutowiec F16 na którego nie mam licencji pilota ani hajsu. Teraz widzisz jak wygląda Twój post w naszych oczach ?

Kategorie nie są wprowadzone żeby Ci przeszkadzać, tylko własnie po to żeby taki młody gniewny jak Ty wsiadał na maszyny które nie zrobią krzywdy nie tylko jemu, ale też innym. Nie zdajesz sobie sprawy co się stanie jeśli spowodujesz wypadek na czymś takim :) Mam nadzieję, że nigdy się nie przekonasz, ale trochę więcej szacunku do mocy by Ci się przydało. Mod wpadnie to Ci doradzi. Ja umywam ręce od takiego młodego napalonego ;) (za ten hajs i tak kupisz szrota) z fartem.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez Iwantcookie » 30/9/2013, 12:50

Rzeczywistości nie oszukasz, podpisuje się pod tym co pisze SkoQ. Za 1800 zł możesz najwyżej ciuchy kupić. Niestety.
Avatar użytkownika
Iwantcookie
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 13/8/2013, 14:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez malomi » 30/9/2013, 13:08

Ciuchy i to z najniższej półki ewentualnie kask i rękawice ;] ze średniej
Ps. powodzenia w kupnie motocykla za 1800zł...
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez Schizma » 30/9/2013, 14:23

SkoQ w pełni Cię rozumiem , ale podałem wam parę propozycji motocykli w moim zasięgu finansowym ,od was tylko wymagam abyście mi pomogli wybrać jeden z nich :) , nie są to dobre motory ale nie będę narzekał jak na początek , to jak pomożesz nie czepiając się o to że nie mam uprawnień ?
Schizma
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30/9/2013, 10:26
Lokalizacja: Opole

Postprzez Kaai » 30/9/2013, 15:05

nie, nikt nie pomoże mam nadzieję, nie mam zamiaru cię spotkać w opolu na takim padle

temat do zamkniecia
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez fasoliusz » 30/9/2013, 17:30

Pytanie moje brzmi czy Ty chcesz tym motocyklem wyjeżdżać na drogi czy tylko stuntować sobie po podwórku?

A to że za 1800 nie kupi normalnego ubioru to wielka ściema...
Shadow 125-->Kawasaki ER-5-->Suzuki SV650S--> Honda CBF 600NA
Avatar użytkownika
fasoliusz
Bywalec
 
Posty: 509
Dołączył(a): 11/1/2013, 20:33
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez Black-Ghost » 30/9/2013, 17:36

Temat to jedna wielka burda. Autorze tematu jeśli chcesz aby ktoś ocenił motocykle z linków załóż temat w odpowiednim dziale i lepiej przeczytaj trzy razy regulamin. Zamykam!
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê