Zobacz wÄ…tek - Zmiany regulaminu
NAS Analytics TAG

Zmiany regulaminu

Forum Dyskusji moderatorów i adminów

Postprzez kravec » 29/9/2013, 01:00

Panowie- jako że powstała "dyskusja" w tym temacie- chciałbym ją zakończyć/załagodzić. Czy w sprawie zmian w regulaminie mam się zgłaszać do redakcji czy szukać kontaktu do Wiewióra (Piotra?)? Myślę że warto się sprawą zająć, ponieważ problem będzie wracał i tworzył nowe spory.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez madcap » 29/9/2013, 13:15

Podzieliłem temat.


Piotr na 2 wieczory się pojawił, potem znów zaginął w akcji... krótko pisząc znów RIP
Forum tworzą userzy a wszelkie zmiany regulaminu (tak jak prawa) tworzą żyjący czyli szeroko pojęta administracja.
Zmiany w regulaminie - tak, ale bardzo przemyślane i jak najmniej.
Inaczej wyjdzie nam z tego kolejna ordynacja podatkowa vel prawo o ruchu drogowym. :twisted:



Seweryn trochę nie kumam końcówki Twojego postu.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez kravec » 29/9/2013, 17:10

Seweryn- masz racjÄ™. Zgadzam siÄ™.
Piotrek chciał przymykania oka- z tym też się zgadzam- jednak w pewnych granicach- tak jak napisałeś Ty. Chciałem po prostu powiedzmy "unormowania" sprawy.

Może spróbujmy wymyślić jakiś punkt regulaminu normujący tą sprawę- tylko bez przesady- tak żeby nie wyszło tak jak Krzysiek pisze. Co Wy na to?
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez kravec » 29/9/2013, 18:00

Ja jestem za tym- tak jak z Sewerynem pisałem- żeby dodać jakieś punkty do regulaminu regulujące te sprawy. Żebyśmy się między sobą nie kłócili bo to nikomu na dobre nie wyjdzie :)
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez madcap » 29/9/2013, 18:08

hm?
coÅ› w stylu?:
dopuszcza siÄ™ jedno podbicie na miesiÄ…c
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez leff » 29/9/2013, 18:36

chyba zostalem wywolany do odpowiedzi przez Sennka, ktory juz raz pojechal mi po intelignecji i kulturze osobistej i do dzisiaj nie uslyszalem nawet "sorki" za buraka a zdaje sie wycieczki osobiste sa zakazane zgodnie z regulaminem

nie, nie szukam z nim konfliktow ale tak, uwazam, ze od admina mozna oczekiwac wiecej elastycznosci niz On reprezentuje. To forum jest dla userow a nie userzy dla forum i dopoki Sennek tego nie zrozumie moja ocena jego niektorych postow bedzie mocno negatywna.

dla mnie ogloszenia to ogloszenia i jesli nie sa jakies odbiegajace od normy to podbijanie raz na jakis czas swoich postow nie robi balaganu - swoja droga ciekawe, ze Sennkowi nie przeszkadza podwieszony watek Seby, ktorego nie odwieszalem specjalnie, mimo ze uzgodnilem to z autorem.

W mojej opinii administrator/moderator, ktory nie ma problemow z dawaniem rad i ocenianiem dzialan innych powinien chyba rowniez przyjmowac krytyke w swoim kierunku a Seweryn ma chyba z tym problem. Staram sie nie wyrywac, robie swoje po cichu ale to nie znaczy, ze nie moge miec swojego zdania.

a tak juz poza konkurencja, dzialania kravca, jego posty i podejscie to forum budzi moje najwyzsze uznanie.
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez kravec » 29/9/2013, 20:17

Krzysiek- dokładnie o czymś takim pomyślałem- np. jedno na tydzień. Do tego dodać że w jednym temacie trzymamy się tego co na początku- jeśli piszemy temat, że: "Sprzedam kurtkę i spodnie" to nie dopisujemy później że sprzedam jeszcze kask bo mi się przypomniało- do tego powinno założyć się nowy temat.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez madcap » 29/9/2013, 22:30

nie przesadzajmy.
po to jest edycja, by coś dopisać.
również edytując pierwszy post (zakładający temat) można zmienić tytuł tematu.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez kravec » 30/9/2013, 00:00

Zgadza się. Chodzi tylko o tematy w których robi się zamieszanie- może nie często, ale zdarzają się takie.

Generalnie mi chodzi o to- że jeśli doprecyzujemy regulamin, lub "podregulamin"- w sensie "zasady pisania w dziale (ja to tak traktuję) to uzyskamy według mnie 2 korzyści:
1) możliwe że zmniejszymy liczbę "niepoprawnych" zachowań użytkowników
2) unikniemy sporów między sobą- tak jak to ma miejsce teraz
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez leff » 30/9/2013, 11:12

ja sie juz nie odzywam .........
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez madcap » 30/9/2013, 11:17

Piotr nie bądź Ajschylos.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez leff » 30/9/2013, 11:23

IMO podbijanie raz dziennie jest ok i powinno byc akceptowalne gielda to targ a nie kaciki merytoryczne :-)
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX



Powrót do Forum Moderatorów



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê