Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Nieoznakowany radiowóz - dlaczego...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Nieoznakowany radiowóz - dlaczego...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Nieoznakowany radiowóz - dlaczego...

Postprzez Ścigacz » 25/9/2013, 08:56

Dyskusja na temat: Nieoznakowany radiowóz - dlaczego warto patrzeć w lusterka
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Nieoznakowany radiowóz - dlaczego warto patrzeć w lusterka
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 25/9/2013, 08:56

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale tam chyba nie wolno tak wyprzedzać... Więc oprócz sporego przekroczenia prędkości (120 mph na 80tce) dowalili mu jeszcze i to wykroczenie (w sumie jest to dosyć niebezpieczne: coś się stało z autem i zjeżdżasz na pas awaryjny tocząc się 30 mph, a tu w kufer wpada motocykl 120 mph).

No tam się nie certolą i po wizycie za naszą zachodnią granicą można nabrać respektu do znaków.<br><hr>etwesh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 25/9/2013, 09:12

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale tam chyba nie wolno tak wyprzedzać... Więc oprócz sporego przekroczenia prędkości (120 mph na 80tce) dowalili mu jeszcze i to wykroczenie (w sumie jest to dosyć niebezpieczne: coś się stało z autem i zjeżdżasz na pas awaryjny tocząc się 30 mph, a tu w kufer wpada motocykl 120 mph).

No tam się nie certolą i po wizycie za naszą zachodnią granicą można nabrać respektu do znaków.<br><hr>etwesh<br>
jaki pas awaryjny ? na pas awaryjny to zjechal jak mu tajniak stroboskopami z lamp zaczal cykac w lusterka. Ani razu nie jedzie 120mph pasem awaryjnym<br><hr>delos
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2013, 09:22

..... a u nas media rozdmuchają fakt, że motocykl pędził po autostradzie 250km/h jak by to przynajmniej równało się z jakimś świętem narodowym a na koniec... kierujący jednośladem został ukarany mandatem karnym w kwocie 500zł i na jego konto trafiło 10 pkt karnych... podsumowywując u nas mandaty są naprawde bardzo niskie...<br><hr>K9R1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2013, 10:05

To jest i zawsze było chamstwem, żeby łapać za prędkość na autostradach. Łapią tam gdzie jeżdżenie 200km/h nie jest szczególnie niebezpieczne, staną z radarem na pięknej, czteropasmowej drodze z bzdurnym ograniczeniem do 50 a miejsca niebezpieczne, w których powinni stać bo jeżdżą tam wariaci (i nie tylko motocyklami) skutecznie omijają<br><hr>Ormus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2013, 10:58

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale tam chyba nie wolno tak wyprzedzać... Więc oprócz sporego przekroczenia prędkości (120 mph na 80tce) dowalili mu jeszcze i to wykroczenie (w sumie jest to dosyć niebezpieczne: coś się stało z autem i zjeżdżasz na pas awaryjny tocząc się 30 mph, a tu w kufer wpada motocykl 120 mph).

No tam się nie certolą i po wizycie za naszą zachodnią granicą można nabrać respektu do znaków.<br><hr>etwesh<br>
Komentatorzy napisał(a):jaki pas awaryjny ? na pas awaryjny to zjechal jak mu tajniak stroboskopami z lamp zaczal cykac w lusterka. Ani razu nie jedzie 120mph pasem awaryjnym<br><hr>delos<br>
Czytaj ze zrozumieniem zamiast się zaperzać: nie chodzi o tego motocyklistę. Jak niby miał zjeżdzać na awaryjny i jednocześnie wjechać sobie kufer auta? Na pas awaryjny ktoś zjeżdża kto ma awarię auta i jak jest na prawym to wpada na niego gość na moto wyprzedzający prawym pasem zamiast lewym.<br><hr>etwesh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2013, 13:44

Po pierwsze to w UK na autostradzie można jechać max 70 mil/h.
Po drugie to mandaty w UK w 95% to 60 do 100 funtów i 3 punkty karne.
Gość dostał taką karę bo to co robił to było grube nagięcie przepisów.
Po 3 w UK jest system 12 punktów gdzie minimum dostaje się 3. Zdarza się dostać 6 ale to już trzeba nawywijać troszkę. Jak ktoś umie dzielić to łatwo wywnioskować, że 12 punktów to tylko 4 mandaty z czego czwarty to już utrata prawka. Dodam tylko, że punkty w UK zerują się co 3 lata. W UK rząd nie łata dziury budżetowej mandatami.
Fotoradary stacjonarne się w UK likwiduje na rzecz mobilnych bo są skuteczniejsze a policja z fotoradarami zawsze staje w widocznym miejscu a nie chowa się po krzakach jak w PL.
Oczywiście wiem powyższe rzeczy z doświadczenia bo w UK mieszkam już ponad 7 lat.<br><hr>Koobsky
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2013, 18:45

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale tam chyba nie wolno tak wyprzedzać... Więc oprócz sporego przekroczenia prędkości (120 mph na 80tce) dowalili mu jeszcze i to wykroczenie (w sumie jest to dosyć niebezpieczne: coś się stało z autem i zjeżdżasz na pas awaryjny tocząc się 30 mph, a tu w kufer wpada motocykl 120 mph).

No tam się nie certolą i po wizycie za naszą zachodnią granicą można nabrać respektu do znaków.<br><hr>etwesh<br>
Komentatorzy napisał(a):jaki pas awaryjny ? na pas awaryjny to zjechal jak mu tajniak stroboskopami z lamp zaczal cykac w lusterka. Ani razu nie jedzie 120mph pasem awaryjnym<br><hr>delos<br>
Komentatorzy napisał(a):Czytaj ze zrozumieniem zamiast się zaperzać: nie chodzi o tego motocyklistę. Jak niby miał zjeżdzać na awaryjny i jednocześnie wjechać sobie kufer auta? Na pas awaryjny ktoś zjeżdża kto ma awarię auta i jak jest na prawym to wpada na niego gość na moto wyprzedzający prawym pasem zamiast lewym.<br><hr>etwesh<br>
z tego co wiem to w lewostronnym ruchu wyprzedza się z prawej strony ;)<br><hr>xaaxaa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2013, 20:03

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale tam chyba nie wolno tak wyprzedzać... Więc oprócz sporego przekroczenia prędkości (120 mph na 80tce) dowalili mu jeszcze i to wykroczenie (w sumie jest to dosyć niebezpieczne: coś się stało z autem i zjeżdżasz na pas awaryjny tocząc się 30 mph, a tu w kufer wpada motocykl 120 mph).

No tam się nie certolą i po wizycie za naszą zachodnią granicą można nabrać respektu do znaków.<br><hr>etwesh<br>
Komentatorzy napisał(a):jaki pas awaryjny ? na pas awaryjny to zjechal jak mu tajniak stroboskopami z lamp zaczal cykac w lusterka. Ani razu nie jedzie 120mph pasem awaryjnym<br><hr>delos<br>
Komentatorzy napisał(a):Czytaj ze zrozumieniem zamiast się zaperzać: nie chodzi o tego motocyklistę. Jak niby miał zjeżdzać na awaryjny i jednocześnie wjechać sobie kufer auta? Na pas awaryjny ktoś zjeżdża kto ma awarię auta i jak jest na prawym to wpada na niego gość na moto wyprzedzający prawym pasem zamiast lewym.<br><hr>etwesh<br>
Komentatorzy napisał(a):z tego co wiem to w lewostronnym ruchu wyprzedza się z prawej strony ;)<br><hr>xaaxaa<br>
Racja.
Lepiej było napisać że zjeżdża na pas zewnętrzny.

Ale tak mnie zirytował że zapomniałem że to Anglia. :)<br><hr>etwesh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2013, 20:13

na dobra sprawe 120mph = 200km/h w polsce dostałby 500zl i 10pkt i po krzyku :)<br><hr>3x
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2013, 20:58

200km/H to dobry plastik ma na 2biegu a gdzie tu dalej :D
<br><hr>SCIGOL2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr