Zobacz wÄ…tek - Harleyowiec czy zwykly......??Przeczytajcie!!
NAS Analytics TAG

Harleyowiec czy zwykly......??Przeczytajcie!!

O wszystkim
_________

Postprzez OUTLAW. » 15/7/2007, 20:48

hmm przecierz to jakis stary chuj , tak na marginesie koleś to nie masz jaj bo gdyby ktoś w ten sposob odezwal sie do mojej kobiety to by dostał niemilosierny wpierdol
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15


Postprzez fckulow » 15/7/2007, 20:53

OUTLAW. napisał(a):hmm przecierz to jakis stary *** , tak na marginesie koleś to nie masz jaj bo gdyby ktoś w ten sposob odezwal sie do mojej kobiety to by dostał niemilosierny wpierdol


OK niech Ci bedzie nie mam jaj...zostaly ukrecone w dloni tamtego Pana...lepiej Ci??
A tak na powaznie to zona mnie powstrzymala przed bijatyka...
Konczymy temat, trafilo do niego i mam nadzieje ze wyciagnal wnioski tak sam przed soba.
Dobrej nocy i dzieki za wsparcie na duchu!!
fckulow
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 15/7/2007, 08:11
Lokalizacja: Dolny Slask


Postprzez OUTLAW. » 15/7/2007, 21:02

on pewnie za głupi jest by cokolwiek do niego dotarlo :lol: pozdro 600
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez SpeedyG » 15/7/2007, 21:12

Po mordach widać że to jakieś burki z bazaru albo cinkciarze.
Lepiej gówna nie ruszać...
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez robertsz » 15/7/2007, 21:23

Mi on na psa wyglÄ…da 8)
I Decide who lives or die
Avatar użytkownika
robertsz
Świeżak
 
Posty: 119
Dołączył(a): 4/6/2006, 18:56
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez chris_nie » 15/7/2007, 21:29

Beavis napisał(a): Nie zmienia to faktu, że środowisko posiadaczy H-D jest hermetyczne i dość snobistyczne. dobrze usytuowani faceci z dużymi brzuchami przechodzący okres, w którym kupuje się sportowe auta i na chama chce uczesać kępkę włosów z głowy, często sięgają po taki motocykl. Żeby mieć coś drogiego, elitarnego i znaleźć się w grupie podobnych sobie.


kiedys pojechalem z kumplami do karpacza. akurat byl jakis zlot h-d. siedzimy sobie na polu namiotowym przy piwku, na przeciwko byl hotel. nagle pod hotel podjezdza gruby, stary kolo na h-d sportsterze, kamizelka, naszywki, znaczki, fredzle, kask orzeszek i wlosy do pasa (blond). stawia maszyne, sciaga kask i razem z kaskiem wlosy. gosciu mial peruke!!! padlem pod stol ze smiechu :D
chris_nie
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 21/6/2007, 13:16
Lokalizacja: newmarket, uk

Postprzez kravec » 15/7/2007, 21:35

gumisss napisał(a):jaki ty twardziel jestes...napewno bys go tam od razu zabil...takim sposobem znizasz sie do ich poziomu...a ten gosc wlasnie dobrze zrobil, ze sie wycofal bo takim zachowaniem pokazal klase...


ma racje... bez przesady ale po takim tekscie tez bym sie nie powstrzymal... moze maly jestem ale doskoczyc i w mache zaladowac dam rade (napisalem to zapobiegawczo przed tekstami typu- od razu bys pozabijal/ tak tak a na serio bys kupe zrobil)... jakby mial wodospad z nosa moze by sie nauczyl na nastepny raz.....
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez gumis » 15/7/2007, 21:44

ok ale postaw sie w jego sytuacji...nie byl sam ale z dziecmi...i bilbys sie jakby z toba byly dzieciaki a szczegolnie taki maly szkrab? zauwaz, ze on nie byl sam...z cala rodzina wiec musial myslec o nich i najwazniejsze bylo aby ich chronic...bo kto wie co takim przyglupom przyszloby do glowy?
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Rafal328 » 15/7/2007, 21:45

zaprowadzilbym zone i dzieci do samochodu i wrocil
Avatar użytkownika
Rafal328
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 31/3/2007, 09:12
Lokalizacja: Puławy

Postprzez kravec » 15/7/2007, 21:54

o dokladnie.... moze ich bylo 2... ale zawsze sa sposoby... w kazdym razie nie zostawil bym tego bez niczego...
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez rosa » 15/7/2007, 21:55

To ze ten baran był "harleyowcem" nie znaczy ze wszyscy to buce. Zawsze znajda sie buce bez względu czy jeżdżą na chopperze ścigaczu enduro czy skuterze . Co do bicia to nie wyjście chociaż sam nie wiem czy bym sie nie zagotował. Lanie po ryju to stateczność. Ja jak bym był z rodzina raczej wolał bym sie wycofać niż robić zadymę. Ci co piszą ze by go zabili, skatowali itd. to pewnie kozaki komputerowe, którzy są zabijakami w Mortal Kombat na monitorze ( czy w jakichś innych grach)
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez OUTLAW. » 15/7/2007, 23:39

kravec napisał(a):o dokladnie.... moze ich bylo 2... ale zawsze sa sposoby... w kazdym razie nie zostawil bym tego bez niczego...



jakby ten stary pedryl wyłapał w pape to jego kumpel by nawet nie zareagował bo widać ze to zwykle wieśki i pionki, pozdro dla geji z frędzlami
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez gelo007 » 16/7/2007, 00:28

Dobrze, że potrafiłeś opanować nerwy. Widać, że w głowie masz ułożone :). I tu właśnie miałeś przewagę nad nimi - nie zniżyłeś się do ich poziomu.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez SzpiceR » 16/7/2007, 09:55

Mowisz ze podjechali motocyklami... cala rodzinka w aucie siedzi bezpiecznia to mogles przypadkiem zahaczyc o ich sprzety na parkingu... parkingowka kazdemu sie moze zdarzyc :wink:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Mi5i3K » 16/7/2007, 15:41

Niestety, cham . Taki ma kase, mysli ze rządzi. Tu mamy przykład prawdziwego niemca, ktory mysli ze jest w czasach II wojny. Zgadzam sie, to on sie zeszmacił, nie Ty. Taki reprezentuje siebie :] Sam z siebie robi gówno. Ale jakby do mojej kobiety tak powiedzial to sam nie wiem co bym zrobil skurwielowi
Essential napisał(a):a nie piszcie bo mnie tylko wkurzacie na suszarze to bym se ;ojezdzil yakie gguwno jakich malo tylko dla miastowych a ja ze wsi pochodze gdzie sa pola a nie autosrady
Avatar użytkownika
Mi5i3K
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 30/5/2007, 19:52

Postprzez Traperoso » 16/7/2007, 21:27

Hmmmm nieciekawa sytuacja. To jak sie zachowales, mnie nie dziwi, ale na focie widac innych ludzi, jak zwykle kurwa nikt nie zareagowal - pewnie i tylko sie gapil. To sa dopiero fiuty, bo ze koles z koszulka H-D to nie ulega watpliwosci. Ja pier***, bija kobiete nikt nie reaguje. Normalnie nigdy nikt nie reaguje!!!!!!!!!!! TAK internetowych paplaczy jest duzo. Moim zdaniem wymiata pomysl SzpiceR'a
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Re: Harleyowiec czy zwykle chamidlo??Przeczytajcie!!

Postprzez Yuurei » 16/7/2007, 21:36

fckulow napisał(a):Oczekujac na posilek zauwazylismy podjezdzajacego granatowego Chryslera PT
Cruuisera(na nr rejestr.zjazdowych z Niemiec)..
Przyjechali Harleyowcy,


Faktycznie. Pomysł Szpicera jest świetny. Ale nie wiedziałem, że jest H-D Chrysler PT. To musi być jakaś specjalna wersja :D
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez Beavis » 16/7/2007, 22:07

Mi5i3K napisał(a):Niestety, cham . Taki ma kase, mysli ze rządzi. Tu mamy przykład prawdziwego niemca, ktory mysli ze jest w czasach II wojny. Zgadzam sie, to on sie zeszmacił, nie Ty. Taki reprezentuje siebie :] Sam z siebie robi gówno. Ale jakby do mojej kobiety tak powiedzial to sam nie wiem co bym zrobil skurwielowi


Że tak wypowiem się na temat: ale masz dziwne coś pod swoimi wypowiedziami..... :roll: :twisted:
Avatar użytkownika
Beavis
Moderator
 
Posty: 960
Dołączył(a): 5/8/2006, 20:37
Lokalizacja: SÅ‚oneczne Aspen

Postprzez fajerstarter » 17/7/2007, 05:04

evil napisał(a):gdzieś kiedyś spotkałem tego turbocwela z fotki...
pewnie lansował się po salonie... kij z nim. pajac. wszędzie się tacy trafiają. niestety, w każdym środowisku, niezależnie od rodzaju sprzęty, którym się porusza, czy też grupy ludzi, w której się obraca. ale szukałbym czegoś ciężkiego, co spowodowałoby ciężkie uszkodzenia podstawy czaszki fiuta, który by rzucił tak krzywy tekst do mojej żony.... ale rozumiem, że kobieta oponowała, poza tym dzieci.
olej, zapomnij.


tez go gdzies widzialem,chcial sie balas przed pannami popisac bo z kumplem byl,ku...nie lubie takich,jak go zobacze to tez bede sie z niego nabijal bo on jakis taki znajomy mi sie wydaje
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez pavkox » 17/7/2007, 08:56

moim zdanie autor madrze postapil nie pokazujac agresji przed dziecmi.
Moze sie wydawac ze spekal ale "ucieczka" tez jest forma obrony. Rodzina jest najwazniejsza , co innego jakby byl sam :twisted: reka noga mozg na scianie :mrgreen:
Ps. wydrukowalem sobie jego zdjecie jak sie zjawi gdzies w okolicy to sie go nauczy dobrych manier :twisted: :twisted: Nic na sile tylko mlotkiem
cb 600 hornet=>FZ6 S2 `07 w koncu :)
Avatar użytkownika
pavkox
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 29/5/2007, 14:43
Lokalizacja: ze znowu :)

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê