Zobacz wÄ…tek - CBR
NAS Analytics TAG

CBR

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Walenty » 29/9/2013, 20:46

malomi napisał(a):Witam Panowie w niedziele o poranku :D
Kolega orzelek ma taki motocykl na sprzedanie proszÄ™ o opinie ;]
http://allegro.pl/honda-cbr-600-f4i-spo ... 02675.html


Wygląda przyzwoicie, felga jest albo brudna, albo wulkanizator się niełagodnie z nią obchodził. No i sporawo tych naklejek na zadupku, ale to wszystko pierdoły.
Sprowadzony niby z Włoch, nieco inny klimat. Wychodzi, że w rok robił jakieś 3tys km. No ale przebieg jak cena - do negocjacji.

Nic odkrywczego Ci nie powiem, jedź i pomacaj.
Daleko trochÄ™ masz...
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL


Postprzez malomi » 30/9/2013, 12:42

Witam,
Koło piątku jadę po Hanie mam nadzieje że wróci zemną ;]
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47


Postprzez damien90 » 30/9/2013, 13:22

malomi napisał(a):Witam Panowie w niedziele o poranku :D
Kolega orzelek ma taki motocykl na sprzedanie proszÄ™ o opinie ;]
http://allegro.pl/honda-cbr-600-f4i-spo ... 02675.html


brak naklejek na czaszce i na zadupku. Na 3 zdjęciu dopatrzyłem się (chyba) hamulców w stalowym oplocie.
Jeśli masz słabe pojęcie odnośnie mechaniki, to weź sobie kogoś do pomocy, bo mina może czaić się wszędzie. Słuchaj jak pracuje rozrząd, w tych modelach napinacze rozrządu mogą troszkę hałasować.
Odnośnie ceny też troche ponegocjuj.
damien90
Świeżak
 
Posty: 92
Dołączył(a): 26/5/2012, 18:07
Lokalizacja: jesteÅ›?

Postprzez malomi » 30/9/2013, 13:39

Cena już wynegocjowana natomiast sprzedający niema żadnych obiekcji w sprawie wizyty w ASO a nawet sam ją proponuje. Mechanik jedzie zemną dodatkowo.

Panowie a naklejki na czaszy w tych modelach sÄ… pokryte bezbarwnym lakierem >?

Ps. Sprzedający deklaruje że zwraca koszty dojazdu jeżeli stan motocykla będzie odbiegał od tego z ogłoszeniu. Mam jasno sformułowane pytania wraz z konkretnymi potwierdzającymi odpowiedziami sprzedającego wiec w jajko nie dam się zrobić.
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez SkoQ » 30/9/2013, 15:24

Moim zdaniem ktoś nie chce ukręcić na Tobie wała tylko chce sprzedać motocykl :) Ostatnio jak u Repsola oglądałem maszyny to naprawdę każda była warta swojej ceny, a sam był ich podobnie pewien jak ten sprzedający. Kosmetyka to kosmetyka, zawsze można poprawić wcale nie wielkim kosztem, przejedź się na niej sprawdź jak wszystko chodzi. Mało jest ludzi tak pewnych swojej maszynki :) w modelu się zakochasz, wiem po sobie jak było :D

Gdybym miał minę i chciał to sprzedać szybko bez komplikacji, to dał bym cene okazyjną, bardzo ogólne zdjęcia, lub zdjęcia w słabszej jakości (a nie jak tu niemal każda śruba ma osobne zdjęcie). I czekał bym na jelenia, bo taki się zawsze trafi.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez malomi » 30/9/2013, 15:53

Też takie odniosłem wrażenie z przyczyn losowych kolega musi sprzedać moto i dlatego mu tak zależy cena była wysoka aczkolwiek dogadałem się ze sprzedającym z głosu wnioskuje że kolega mniej więcej w naszym wieku bez problemu podał nr VIN, ASO się nie boi tzn że niema nic do ukrycia.
Walenty zauważył jakieś uszkodzenia felgi rozmawiałem na ten temat i jest to brud mogę mieć dodatkowe zdjęcia po wyczyszczeniu... Jedyne co to kolor czerwony niestety nie jestem fanem koloru czerwonego jak będę miał kaprys i kasę to przemaluję (ironia że wszystkie moje moto do tej pory były czerwone :P)
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez malomi » 4/10/2013, 22:15

Witam

Byłem zobaczyłem i kupiłem ;] sprzedawca okazał się bardzo fajnym gościem (którego serdecznie pozdrawia) nigdy nikogo tak smutnego nie widziałem... ;] moto tak jak wo opisie i to nie jest moja ocena ponieważ moja nie jest obiektywna ;] kocham hanie i już ;] ;] :*

Dziękuję za pomoc temat do zamknięcia

PS. Rękawice Miczab dały radę ;]
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez SkoQ » 5/10/2013, 08:53

No to mamy takie same Hanki :D gratuluję pochwal się zdjęciami :D
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez malomi » 5/10/2013, 09:20

ok ;] dzisiaj jak poczyszczę to postaram się coś wkleić ;]
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez orzelek02 » 5/10/2013, 13:12

; ((((( moja Haniaaaa... mam nadzieje, ze trafila w dobre rece, a na takiego motocykliste sie wydawales. Pamietaj o tym co Ci mowilem. Jak bedziesz ja sprzedawac to ja chce o tym wiedziec pierwszy!
Stary , ja wczoraj nie wiedzialem co z soba zrobic. Tak mi bylo zal..... ; (
orzelek02
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25/9/2013, 12:18

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê